Про місто НОВИНИ МІСТА Нововолинська ЗОШ №4 відзначає 60-річний ювілей

Нововолинська ЗОШ №4 відзначає 60-річний ювілей

Створено: П'ятниця, 20 грудня 2019, 16:00

Урочистості з нагоди  60-літнього ювілею загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 ім. Т. Г. Шевченка відбулися сьогодні в актовій залі навчального закладу. Тут зібралися батьки, педагоги, учні,колишні учителі, випускники. Привітати школу з ювілеєм, а також з новорічно-різдвяними святами, прийшли представники міської влади, серед них- перший заступник міського голови, секретар ради Андрій Сторонський та начальник управління освіти Ольга Лакиш.

Андрій Миронович вручив колективу школи сертифікат на суму 10 тисяч гривень. А також за багаторічну сумлінну, високопрофесійну працю та з нагоди 60-ти річного ювілею оголошені подяки міського голови : вчителю фізики і математики ГОНЧАРЕНКО Тамарі Степанівні ; вчителю зарубіжної літератури СЕМЕНЮК Світлані Петрівні; вчителям початкових класів БУЙНИЦЬКІЙ Тетяні Веніамінівні та ЮХНО Любові Ярославівні; вчителю фізичного виховання, випускнику школи ХОМЮКУ Олегу Васильовичу ; ветерану праці, вчителю фізики ПОДЛЕВСЬКОМУ Івану Тиноховичу ; ветерану праці, вчителю історії , випускниці школи КОЗЛЮК Валентині Василівні; техпрацівниці , випускниці школи ДРЕВІНСЬКІЙ Вірі Юріївні, директору Нововолинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 імені Т.Г. Шевченка 2001-2011 років ДАЦЮК Марії Іванівні.

Вихованці школи підготували цікаву концертну програму. Свято було наповнене радістю, теплотою та любов’ю.

До слова, у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №4 ім. Т. Г. Шевченка нині навчається понад 500 учнів, працює 44 педагги. Очолює навчальний заклад Сачук Таїсія Олексіївна.

Відділ з питань інформаційної
політики, комунікацій та програмно-апартного забезпечення.

Більше фото https://www.facebook.com/novovolynskmvk

logo AUC