На сайті 44 гостей та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Про загальні питання зайнятості говорили на семінарі

Про загальні питання зайнятості говорили на семінарі

Створено: Четвер, 19 грудня 2019, 11:13
Перегляди: 86
Поділитися

IMG 0511ап copy 

18 грудня 2019 року у приміщенні  Нововолинської міської філії Волинського обласного центру  зайнятості був проведений «Семінар із загальних питань зайнятості»,  учасниками якого стали 13 осіб, які вперше звернулися до служби зайнятості.

Мета заходу:ознайомлення учасників із сучасним комплексом соціальних послуг, які надає служба зайнятості, перевагами легальної зайнятості, ризиками нелегальної зайнятості та нелегальної трудової міграції, гендерними аспектами на ринку праці.

Під час заходу юрисконсульт Юлія Желяскова проінформувала присутніх про права та обов'язки безробітних, основні послуги державної служби зайнятості та сучасні підходи щодо їх отримання, електронні сервіси державної служби зайнятості. Зупинилася на питанні запобігання дискримінації та гендерній нерівності при влаштуванні на роботу, пропереваги легальної зайнятості, про попит та пропозиції робочої сили з урахуванням професійно-кваліфікаційного рівня громадян, ознайомила учасників із станом ринку праці.

Також було розглянуто питання, щодо державних гарантій окремим   громадянам, можливостями проходження професійного навчання.

Провідний фахівець відділу

активної підтримки безробітних                      Наталія Кардаш

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

img-accessable-drugs-logo-1

petition

pet2

01

 logo AUC

  20190905133929-9814

portalogo copy

vlada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

X7-Energoefektyvnist-001

president1

kabmin1

 verhovna-rada1