Про місто НОВИНИ МІСТА ДО МІСЬКОЇ РАДИ ПРИНЕСЛИ ВИФЛЕЄМСЬКИЙ ВОГОНЬ

ДО МІСЬКОЇ РАДИ ПРИНЕСЛИ ВИФЛЕЄМСЬКИЙ ВОГОНЬ

Створено: Середа, 18 грудня 2019, 17:18

У переддень Святого Миколая нововолинські пластуни завітали до міської ради з Вифлеємським Вогнем Миру. Вже майже 15 років вони виконують почесну місію передачі Благодатного вогню від польських харцерів до міста.

Міський голова Віктор Сапожніков та його заступники радо зустріли гостей. Очільник міста висловив вдячність керівнику організації «Станиця Нововолинськ Пласту» Вікторії Сєргєєвій і юним пластунам за добру традицію.

- Нехай цей Благодатний вогонь зігріває наші серця, надихає на кращі помисли та освітлює подальший шлях. Нехай наступний рік буде мирним для України, а мрії кожного неодмінно здійснюються, - наголосив Віктор Сапожніков.

У свою чергу міський голова привітав пластунів та вручив їм солодкі подарунки.

Як зазначила Вікторія Сєргєєва, з Вифлеємським вогнем, який символізує тепло, мир і злагоду та душевний спокій, вже завтра вони попрямують у храми міста, лікарні, у колективи нововолинських установ, організацій. Також через волонтерів передадуть Благодатний вогонь на Схід учасникам Операції Об’єднаних Сил.

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення міськвиконкому.

Більше фото https://www.facebook.com/novovolynskmvk

logo AUC