Про місто НОВИНИ МІСТА Відбулося засідання комісії з питань безпечної життєдіяльності населення

Відбулося засідання комісії з питань безпечної життєдіяльності населення

Створено: Вівторок, 17 грудня 2019, 15:09

Сьогодні, 17 грудня 2019 року, відбулося засідання комісії з питань безпечної життєдіяльності населення, яке провів заступник міського голови Олександр Громик. Учасники обговорили заходи щодо запобігання та недопущення навмисних вбивств, самогубств та самопошкоджень, нещасних випадків при використанні вогнепальної зброї, вибухових матеріалів та боєприпасів.

На засіданні також вели мову  про стан пожежної та техногенної безпеки у місцях проведення Новорічних та Різдвяних свят.

Члени комісії розглянули звернення дирекції, трудового колективу та батьківського комітету Нововолинського закладу дошкільної освіти № 6 щодо вжиття заходів у зв’язку з нагромадження великої кількості деревини біля котельні Нововолинського наукового ліцею-інтернату Волинської обласної ради, що може становити небезпеку та загрозу життю дітей.

За результатами проведеного засідання складено протокол та надано відповідні доручення.

Відділ з питань праці виконавчого комітету Нововолинської міської ради.

logo AUC

20190905133929-9814