Про місто НОВИНИ МІСТА Проєкти рішень депутати опрацьовують у комісіях

Проєкти рішень депутати опрацьовують у комісіях

Створено: Вівторок, 17 грудня 2019, 10:24

Триває підготовка до чергової сесії Нововолинської міської ради, яка відбудеться 24 грудня 2019 року. Проєкти рішень, які внесені до прядку денного пленарного засідання, обранці громади опрацьовують у постійних комісіях.

16 грудня відбулося засідання двох депутатських комісій: з питань молодіжної політики, фізичної культури та спорту, яку очолює Богдан Бадзюнь, та з питань торгівлі та побуту, освіти, культури, релігії, діяльності громадських організацій та інноваційних технологій, яку очолює Сергій Трофимчук. У них бере участь перший заступник міського голови, секретар ради Андрій Сторонський.

Найперше депутати заслухали інформацію начальника фінансового управління Галини Бурочук про зміни, які пропонуються внести до міського бюджету на 2019 рік, та фінансові показники основного кошториса міста на наступний рік.

Зокрема, на поточний рік міському бюджету по загальному фонду збільшено обсяг субвенції з державного бюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату енергоносіїв в сумі 1128,0 тисяч гривень. Зменшено субвенцію з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територійв сумі 595,1 тисяч гривень, в тому числі на: закупівлю термоконтейнерів багаторазових ізотермічних та морозильної камери для потреб відділення трансфузіології КНП “Нововолинська центральна міська лікарня” – 0,05 тисяч гривень, придбання витяжки побутової для потреб ДНЗ №3 – 40,0 тисяч гривень; реконструкцію спортивного майданчика зі штучним покриттям ЗОШ № 8 смт. Благодатне – 350,0 тисяч гривень; капітальний ремонт малого спортивного залу ЗОШ №6 - 75,1 тисяч гривень; придбання та встановлення елементів дитячих майданчиків для дітей дошкільного віку -130,0 тисяч гривень (за адресою: вул. Маяковського, 7- 50,0 гривень, 15-й Мікрорайон, буд.34 – 80,0 гривень).

Галина Бурочук зауважила, що міському бюджету додатково передано видатки у сфері охорони здоров’я за рахунок коштів медичної субвенції в сумі 2 388,2 тис. гривень, в тому числі на забезпечення препаратами інсуліну хворих на цукровий та нецукровий діабет – 400,0 тисяч гривень та на виплату заробітної плати з нарахуваннями працівникам центральної міської лікарні – 1 988,2 тисяч гривень.

Формування проєкту міського бюджету на наступний рік здійснювалось за участю відділів і управлінь міськвиконкому та установ, які є головними розпорядниками бюджетних коштів і одержувачами коштів.

Галина Бурочук детально аналізувала кожну цифру і відповіла на всі запитання, які виникали під час обговорення.

Із проєктом Програми економічного  і соціального розвитку міста Нововолинська на 2020-2022 роки ознайомив начальник відділу економіки Роман Подлевський.

Серед інших питань, які розглянули депутатські комісії, - « Про розмір плати для батьків за утримання дітей у закладах дошкільної освіти та встановлення грошових норм харчування», « Про організацію харчування учнів, які потребують соціального захисту», «Про внесення змін до рішення міської ради від 4.10.2016 р. № 11-22   «Про міську цільову соціальну програму підтримки молоді на 2017-2020 роки» та інші.

Міські обранці обговорили питання «Про розгляд Звернення депутатів Поромівської сільської ради сьомого скликання щодо незгоди з можливістю включення Поромівської ОТГ до Нововолинської ОТГ». Нововолинські депутати одноголосно погоджуються з проектом рішення міської ради, в якому,зокрема, сказано: підтримати Звернення депутатів Поромівської сільської ради, а саме, залишити Поромівську ОТГ як самостійну адміністративно-територіальну одиницю базового рівня.

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій

та програмно-апаратного забезпечення міськвиконкому.

logo AUC

20190905133929-9814