Про місто НОВИНИ МІСТА Молодіжний день провели у міській раді

Молодіжний день провели у міській раді

Створено: Понеділок, 16 грудня 2019, 17:44

Днями відбулося навчання школи лідера «Молодіжний день – у раді». Традиція проведення такого заходу започаткована минулого року.

У форматі невимушеного діалогу активісти учнівського та студентського самоврядування спілкувалися з першим заступником міського голови, секретарем ради Андрієм Сторонським. Розмова була досить тривалою та конструктивною.

Юнаки та дівчата демонстрували свою активну позицію, висловлювали власні ідеї, які, на їхню думку, могли б бути корисними для розвитку рідного міста. Серед пропозицій - оновлення скейт - майданчика на території ЗОШ №2 та зон графіті, проведення тренінгів - зустрічей з успішними людьми, загальноміської ярмарки власноруч виготовлених виробів. Також побажання молоді – провести турнір зі стрільби та новорічну дискотеку.

Лідери учнівського та студентського самоврядування просили першого заступника міського голови організувати для них екскурсію у центральну міську лікарню з метою ознайомлення з медичним устаткуванням.

Андрій Сторонський доручив начальнику відділу у справах молоді та спорту міськвиконкому Тетяні Супрунюк узагальнити пропозиції молоді та включити їх до програми заходів міської цільової соціальної програми підтримки молоді на 2020 рік .

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій
та програмно-апаратного забезпечення міськвиконкому.

logo AUC

20190905133929-9814