Про місто НОВИНИ МІСТА ЩОДО СТЯГНЕННЯ КОШТІВ З ОРГАНІВ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ

ЩОДО СТЯГНЕННЯ КОШТІВ З ОРГАНІВ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ

Створено: Четвер, 12 грудня 2019, 16:59

imagesнеа

Управління Державної казначейської служби України у м.Нововолинську  Волинської області (далі - управління Казначейства) з метою виконання виконавчих листів судів щодо стягнення коштів за рахунок бюджетних асигнувань Нововолинсько - Іваничівського  об'єднаного управління Пенсійного фонду України Волинської області, повідомляє  наступне:

механізм виконання рішень про стягнення коштів державного та місцевих бюджетів або боржників, прийнятих судами, а також іншими органами (посадовими особами), які відповідно до закону мають право приймати такі рішення визначено Порядком виконання рішень про стягнення коштів державного та місцевих бюджетів або боржників, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.08.2011 №845 (далі - Порядок №845).

Відповідно до п.2 Порядку №845 боржники - це визначені в рішенні про стягнення коштів державні органи, розпорядники бюджетних коштів (бюджетні установи), а також одержувачі бюджетних коштів, в частині здійснення передбачених бюджетною програмою заходів, на які їх уповноважено, які мають відкриті рахунки в органах Казначейства, крім рахунків із спеціальним режимом використання.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 22.08.2018 №628 “Деякі питання функціонування органів Пенсійного фонду України”, Нововолинсько - Іваничівське  об'єднане управління Пенсійного фонду України  реорганізовано шляхом приєднання до Головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області.

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань Нововолинсько-Іваничівське об'єднане управління Пенсійного фонду України Волинської області припинило свою діяльність, як юридична особа 29.08.2019.

Відповідно до ч.1 ст.379 Кодексу адміністративного судочинства України у разі вибуття однієї із сторін виконавчого провадження за поданням державного виконавця або за заявою заінтересованої особи суд, який розглядав справу як суд першої інстанції, змінює сторону виконавчого провадження її правонаступником.

Наведена вище процесуальна норма надає право звернутись з відповідною заявою до суду для заміни процесуального правонаступника, зумовленої заміною боржника в зобов’язанні.

Після подання ухвали про заміну сторони правонаступником управління Казначейства здійснить заходи щодо виконання судових рішень відповідно до вимог Порядку №845 та Закону України “Про гарантії держави щодо виконання судових рішень”.

За довідками просимо звертатись до Управління Державної казначейської служби України у м.Нововолинську  Волинської області (вул.Св. Володимира, 3, тел.(03344)32468).

Начальник управління                                                        Ігор Матвійчук

logo AUC

20190905133929-9814