Про місто НОВИНИ МІСТА Книжковий фонд міської бібліотеки поповнили книги з Білгорая

Книжковий фонд міської бібліотеки поповнили книги з Білгорая

Створено: Четвер, 12 грудня 2019, 16:41

DSC00486

Сотня книг надійшла днями до нововолинської книгозбірні з бібліотеки польського міста Білгорая. Сьогодні, 12 грудня 2019 року, відбулася їх презентація у центральній міській бібліотеці.

Ініціатором такого доброго почину став місцевий підприємець Руслан Федина, активний меценат бібліотеки, котрий вже майже 10 років дарує книги для нововолинських читачів.

Як повідомила директор Нововолинської ЦБС Світлана Кухарук, у бібліотеки ближнього закордоння направили листи з метою обміну літературою. Першими відгукнулися у Білгораї. Мабуть, не випадково. Це польське місто і наш Нововолинськ  вже більше двох десятиліть єднають партнерські стосунки, які розвиваються у багатьох напрямках.

DSC00490

-Відбуваються обміни делегаціями, спільні міжнародні спортивні заходи. Своє пісенне мистецтво нововолинські артисти пропагують у сусідній Польщі, зокрема, і в Білгораї. У величне національне свято - День Незалежності України, наші друзі з-за кордону крокують поряд з нами святковою ходою у вишиванках, засвідчуючи свою підтримку. Це сприяє зближенню народів, глибшому пізнанню традицій та звичаїв обох держав, - зазначила начальник відділу з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення міськвиконкому Світлана Груй, яка взяла участь у заході.

DSC00496

Директор Нововолинської ЦБС висловила щиру вдячність міському голові Віктору Сапожнікову, завдяки якому чимало книг польських видавців щороку поповнюють фонд міської книгозбірні.

Школярі нововолинської ЗОШ №2, де вивчають мову сусідньої держави, продемонстрували польською мовою свої знання з історії цієї країни. Дехто вже й визначився, що в майбутньому вступатиме до польських навчальних закладів. А учитель цієї школи Наталія Савчук наголосила, що така література досить корисна для кращого пізнання культури, звичаїв та традицій Польщі.

DSC00491

Бібліотекар відділу обслуговування дошкільників та учнів 1-9 класів

Антоніна Костилєва розповіла про нові книги і запросила до активного знайомства з ними.

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення міськвиконкому.

logo AUC

20190905133929-9814