Про місто НОВИНИ МІСТА У НОВОВОЛИНСЬКУ ВІДЗНАЧИЛИ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ БЕЗОПЛАТНОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

У НОВОВОЛИНСЬКУ ВІДЗНАЧИЛИ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ БЕЗОПЛАТНОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

Створено: Середа, 11 грудня 2019, 16:59
йїцх

10 грудня 2019 року відзначали Всеукраїнський день безоплатної правової допомоги. Він був приурочений до Дня прав людини.
Нововолинське бюро правової допомоги провело насичений день зустрічами, заходами і консультаціями в рамках Програми заходу.

На каву з начальником відділу "Нововолинське бюро павової допомоги" завітав член ради адвокатів Волинської області Шостак Віктор Васильович, адвокат міста Нововолинська, який привітав працівників системи бюро правової допомоги з святом та висловив надію, що адвокати міста Нововолинська в співпраці з Бюро правової допомоги з гідністю надалі будуть відстоювати в судах права нововолинців.

Екскурсію у відділі "Нововолинське бюро правової допомоги" провели партнерам та представникам установ, організацій, установ міста Нововолинська: начальнику відділу правової роботи та житлових питань виконавчого комітету Нововолинської міської ради Антонюк Т.М, начальнику служби у справах дітей виконавчого комітету Нововолинської міської ради Думич І.О., директору міського центру соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді виконавчого комітету Нововолинської міської ради Кравчук Ю.М.; начальнику Нововолинського МВ ДВС ГТУЮ у Волинській області Назарук І.В; начальнику Нововолинського МВ ДРАЦС ГТУЮ у Волинській області-Савік Л.В., завідувачу відділу обслуговування Центральної міської бібліотеки Нововолинської ЦБС Жабровець О.М.

Невимушена атмосфера заходу була доброзичливою, сприяла міжособистісному спілкуванню керівників та правників бюро.

Також головним спеціалістом Нововолинського БПД- Тамарою Нич у філії №2 Нововолинської ЦБС проведено рольову гру для учнів 9 класів Нововолинського наукового ліцею-інтернату на тему: "Не заблукай по стежках Закону". В ході правоосвітнього заходу учні взяли активну участь в блоці "Питання-відповідь" на знання законодавства України, а також залюбки відтворили модель поведінки всіх учасників кримінального процесу розгляду кримінальної справи в суді.

Всеукраїнський день правової допомоги надав можливість громадянам, керівникам, адвокатам ознайомитись з нюансами та досвідом працівників системи бюро правової допомоги міста Нововолинська. Обговорити проблеми та напрацювати нові підходи для вирішення правових колізій.

"Успішно вирішувати юридичні проблеми. Вислуховувати і робити все можливе на користь людей"- це основна задача працівників Нововолинського бюро правової допомоги.

Начальник відділу "Нововолинське бюро правової допомоги" Володимир-Волинського МЦ БВПД у Волинській області Скриннік В.Р.

logo AUC

20190905133929-9814