На сайті один гість та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА З ліцеїстами говорили про запобігання насильству

З ліцеїстами говорили про запобігання насильству

Створено: Четвер, 28 листопада 2019, 09:04
IMG 0299  копия
Із 25 листопада по 10 грудня вУкраїні проходить акція «16 днів проти насильства», метою якої є привернення уваги громадян до подолання насильства в сім’ї, здійснення заходів щодо попередження насильства щодо дітей та забезпечення надання ефективної допомоги жертвам даного негативного суспільного явища.
27 листопада 2019 року головним спеціалістом Нововолинського бюро правової допомоги- Тамарою Нич спільно з провідним фахівцем профорієнтації Нововолинської міської філії Волинського обласного центру зайнятості- Наталією Кардаш проведено правовосвітню лекцію для ліцеїстів Нововолинського наукового ліцею-інтернату Волинської обласної ради на тему "Попередимо насильство разом!". Юрист розповіла присутнім, що обрана тема лекції є дуже актуальною в наш час, оскільки потерпілих від домашнього насильства з кожним роком стає все більше. За даними статистики Мінсоцполітики, у 2013-2018 роках 90% тих, хто звертався щодо насильства в сім'ї до органів держави, - це були жінки, 8,5-9 % - чоловіки та 1-1,5 % - діти.
У зв'язку з цим варто знати кожному: як розірвати коло насильства , як його вчасно розпізнати, куди звернутися жертві насильства. На ці та інші питання можна знайти відповідь після ознайомлення з положеннями Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», який набрав чинності 07 січня 2018 року. Спеціаліст надала присутнім вичерпну відповідь на всі питання, що цікавили учнів, а також запропонувала до перегляду тематичні відеоролики системи БПД, ознайомитися з інформаційно-роз’яснювальними матеріалами щодо протидії домашньому насильству.
Провідний фахівець профорієнтації Нововолинської міської філії Волинського обласного центру зайнятості Наталія Кардаш повідомила про платформу масових відкритих онлайн-курсів Prometheus, де на безкоштовній основі можна пройти курси підвищення кваліфікації з теми "Булінг", адже булінг нерозривно пов'язаний з насильством. Рекомендувала пройти профорієнтаційне тестування на онлайн платформі "Моя професія", розповіла про послуги Державної служби зайнятості. Довідково:
Нововолинське бюро правової допомоги: Волинська область, м.Нововолинськ, вул.В.Винниченка, 14. Телефон: (0 3344) 4-48-14. Єдиний телефонний номер системи БПД – 0 800 213 103 (дзвінки на вказану телефонну лінію зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України безкоштовні, приймаються цілодобово).

logo AUC

20190905133929-9814