Про місто НОВИНИ МІСТА Нововолинська школярка прославила місто на Міжнародній олімпіаді з астрономії

Нововолинська школярка прославила місто на Міжнародній олімпіаді з астрономії

Створено: Вівторок, 26 листопада 2019, 16:41

Десятикласниця Нововолинського ліцею №1 Ольга Яриніч стала бронзовою призеркою міжнародної олімпіади з астрономії, що проходила в Румунії у місті П’ятра - Нямц. Вона представляла нашу країну в складі української збірної юних астрономів.  Потрапити у таку команду – завдання непросте, але Оля крок за кроком, крізь решето олімпіад міських, обласних здолала усі бар’єри міцними знаннями та наполегливою працею. Збірна України, яка складалася з п’яти учасників, здобула чотири бронзових та одну срібну медалі. Під час олімпіади учні вирішували астрономічні задачі на теоретичному та практичному турах, досліджували небесні світила за допомогою справжнього телескопа.

Нововолинську школярку до відповідальних змагань готували педагог рідного навчального закладу Ірина Юріївна Патіюк та доцент кафедри теоретичної та математичної фізики Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, кандидат фізико-математичних наук Павло Шигорін. Заключним підготовчим етапом стали відбірково-тренувальні збори у місті Києві.

Сьогодні міський голова Віктор Сапожніков запросив Олю, її батьків та наставника на зустріч у міську раду.

«У нас талановита молодь, за якою майбутнє України. Своєю перемогою Оля прославила рідне місто. Дякую їй за наполегливість у досягненні поставленої мети, батькам – за виховання доньки. Спасибі учителям, котрі вкладають знання у душі вихованців та своєю працею примножують здобутки Нововолинська. Завдяки таким приємним подіям наше місто знане далеко за його межами», - наголосив Віктор Борисович.

Керівник міста вручив Олі, учителю Ірині Патіюк та батькам подяки, квіти й подарунки - грошові винагороди. Віктор Борисович побажав призерці подальших перемог та здійснення усіх мрій. До вітань долучилася і начальник управління освіти міськвиконкому Ольга Лакиш.

Успіхам доньки та учениці радіють батьки та учителі. Ірина Юріївна пишається своєю вихованкою, адже, каже вона, завдяки працелюбності Оля здобула вагому перемогу.

Батько призерки Олександр Яриніч щиро подякував учителям, котрі запалили у їхній дитині іскорку до нових знань, зацікавили навчанням, і в результаті Оля виправдала сподівання своїх учителів.

Відділ з питань інформаційної

політики, комунікацій та програмно-апартного забезпечення.

logo AUC

20190905133929-9814