На сайті 53 гостей та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Нововолинська школярка прославила місто на Міжнародній олімпіаді з астрономії

Нововолинська школярка прославила місто на Міжнародній олімпіаді з астрономії

Створено: Вівторок, 26 листопада 2019, 16:41
Перегляди: 144
Поділитися

IMG 4672

Десятикласниця Нововолинського ліцею №1 Ольга Яриніч стала бронзовою призеркою міжнародної олімпіади з астрономії, що проходила в Румунії у місті П’ятра - Нямц. Вона представляла нашу країну в складі української збірної юних астрономів.  Потрапити у таку команду – завдання непросте, але Оля крок за кроком, крізь решето олімпіад міських, обласних здолала усі бар’єри міцними знаннями та наполегливою працею. Збірна України, яка складалася з п’яти учасників, здобула чотири бронзових та одну срібну медалі. Під час олімпіади учні вирішували астрономічні задачі на теоретичному та практичному турах, досліджували небесні світила за допомогою справжнього телескопа.

Нововолинську школярку до відповідальних змагань готували педагог рідного навчального закладу Ірина Юріївна Патіюк та доцент кафедри теоретичної та математичної фізики Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, кандидат фізико-математичних наук Павло Шигорін. Заключним підготовчим етапом стали відбірково-тренувальні збори у місті Києві.

Сьогодні міський голова Віктор Сапожніков запросив Олю, її батьків та наставника на зустріч у міську раду.

IMG 4633

 

«У нас талановита молодь, за якою майбутнє України. Своєю перемогою Оля прославила рідне місто. Дякую їй за наполегливість у досягненні поставленої мети, батькам – за виховання доньки. Спасибі учителям, котрі вкладають знання у душі вихованців та своєю працею примножують здобутки Нововолинська. Завдяки таким приємним подіям наше місто знане далеко за його межами», - наголосив Віктор Борисович.

IMG 4654

Керівник міста вручив Олі, учителю Ірині Патіюк та батькам подяки, квіти й подарунки - грошові винагороди. Віктор Борисович побажав призерці подальших перемог та здійснення усіх мрій. До вітань долучилася і начальник управління освіти міськвиконкому Ольга Лакиш.

Успіхам доньки та учениці радіють батьки та учителі. Ірина Юріївна пишається своєю вихованкою, адже, каже вона, завдяки працелюбності Оля здобула вагому перемогу.

Батько призерки Олександр Яриніч щиро подякував учителям, котрі запалили у їхній дитині іскорку до нових знань, зацікавили навчанням, і в результаті Оля виправдала сподівання своїх учителів.

Відділ з питань інформаційної 

політики, комунікацій та програмно-апартного забезпечення.

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

img-accessable-drugs-logo-1

petition

pet2

1595

 logo AUC

  5b2282ac5dfc6366790058

20190905133929-9814

portalogo copy

vlada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

X7-Energoefektyvnist-001

president1

kabmin1

 verhovna-rada1