Про місто НОВИНИ МІСТА У Нововолинську вшанували подвиг учасників Революції Гідності

У Нововолинську вшанували подвиг учасників Революції Гідності

Створено: Четвер, 21 листопада 2019, 16:30

У цей доленосний для України час ми відзначаємо День Гідності і Свободи. Вшановуємо всіх, хто ціною своїх життів і вірою у торжество справедливості захищав і продовжує відстоювати гідність українського народу, його кордони, свободу та незалежність. Цей день – данина пам’яті українським патріотам, які стали на захист демократичних цінностей.

Сьогодні, 21 листопада, до відзначення Дня Гідності та Свободи долучилися і новововолинці. В міському палаці культури відбувся тематичний захід «Народжені вмерти за Батьківщину – залишаться жити у віках».

Перший заступник міського голови, секретар ради Андрій Сторонський у своїй промові пригадав події, які стали знаковими в новітній історії держави, українського народу.

«Тоді сотні тисяч громадян, серед яких були й нововолинці, вийшли на Євромайдан у Києві, аби продемонструвати, що їм небайдужа доля своєї країни, що кожен готовий творити майбутнє власними руками. Найгарячіша за часи незалежності зима дарувала нам багато радісних і величних, трагічних й болісних відчуттів. Майдан переміг – перемогла Революція Гідності. На жаль, за це ми заплатили страшну ціну. Героїчна дорога повела Небесну Сотню на небеса. Пiшов разом з нею і наш земляк – 20-річний Сергій Байдовський. Але Герої не вмирають, вони живуть і будуть жити у наших серцях»,- підкреслив Андрій Миронович.

Студент Нововолинського електромеханічного коледжу Владислав Куцик підкреслив, що саме молодь розпочала відлік новітньої історії України.

«Студенти завжди були й залишаються на передових рубежах боротьби адже від того, яке майбутнє ми оберемо, залежить доля рідної держави», - зазначив він .

Хвилиною мовчання присутні вшанували Героїв Небесної Сотні та усіх захисників України. До фотостели Небесної Сотні та до меморіальної стели загиблих бійців АТО/ООС нововолинці поклали квіти.

Театралізоване дійство, пісенні номери та пронизливі до глибини душі слова під час заходу передавали подих того часу.

Відділ з питань інформаційної політики,комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.

logo AUC

20190905133929-9814