На сайті 35 гостей та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Комісія прийняла рішення в інтересах дітей

Комісія прийняла рішення в інтересах дітей

Створено: П'ятниця, 08 листопада 2019, 11:49
Перегляди: 185
Поділитися

IMG 4150 copy copy

На засіданні комісії з питань захисту прав дітей розглянули ряд питань щодо захисту інтересів та прав неповнолітніх.

Перше стосувалося відсутності участі батька у вихованні дитини. Детально ознайомившись із наданими заявницею документами та заслухавши інформацію, яку зібрала служба у справах дітей, комісія підтвердила цей факт. 
Дане рішення заявниці необхідне для отримання додаткової соціальної відпустки.

Одне з питань порядку денного стосувалося виконання ухвали суду щодо надання висновку органу опіки та піклування про доцільність / недоцільність позбавлення батьківських прав батька відносно малолітнього сина. Члени комісії дійшли висновку, що є підстави для позбавлення батька батьківських прав відносно неповнолітньої дитини через свідоме самоухилення від виконання своїх обов’язків.

Складним та емоційним було питання щодо визначення місця проживання малолітньої дитини за зверненням батька. Згідно з рішенням комісії рекомендовано визначити місце проживання дитини з матір’ю. Одночасно матері наголошено та роз’яснено вимоги чинного законодавства щодо участі обох батьків у вихованні дитини, а саме: ч.1 ст.157 СК України питання виховання дитини вирішується батьками спільно. Тому, батько дитини має рівні із матір’ю дитини права у її вихованні. Згідно ч.2 ст.157 СК України той із батьків, хто проживає окремо від дитини, зобов'язаний брати участь у її вихованні і має право на особисте спілкування з нею. Відповідно до ч.3 ст.157 СК України той із батьків, з ким проживає дитина, не має права перешкоджати тому з батьків, хто проживає окремо, спілкуватися з дитиною та брати участь у її вихованні, якщо таке спілкування не перешкоджає нормальному розвиткові дитини.

Також комісія розглянула спір між батьками щодо участі у вихованні дитини. Батькам роз’яснені їх права та обов’язки відповідно до чинного законодавства. Вирішено підготувати проєкт рішення на засідання виконкому про встановлення днів побачень та способів участі одному з батьків, який проживає окремо від дитини.

Підготовлені матеріали детально вивчені працівниками служби у справах дітей, надані всі необхідні, згідно з чинним законодавством, документи для їх розгляду, заслухані заявники, відповідачі та запрошені.

Підсумувавши кожне питання, члени комісії прийняли виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

img-accessable-drugs-logo-1

petition

pet2

01

 logo AUC

  20190905133929-9814

portalogo copy

vlada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

X7-Energoefektyvnist-001

president1

kabmin1

 verhovna-rada1