Про місто НОВИНИ МІСТА Подяки, квіти, подарунки працівникам культури з нагоди професійного свята

Подяки, квіти, подарунки працівникам культури з нагоди професійного свята

Створено: Четвер, 07 листопада 2019, 18:22

Сьогодні, 7 листопада 2019 року, вітання з нагоди професійного свята приймала когорта працівників культури Нововолинська. Нині на культурній ниві міста трудиться більше 130 чоловік. Очільниця галузевого відділу Інна Левкова з приємністю розповіла про здобутки колективів централізованої бібліотечної системи, міського Палацу культури, міського клубу, Будинку культури сел. Благодатне, дитячої школи мистецтв, міського історичного музею.

Винуватців свята привітав перший заступник міського голови, секретар ради Андрій Сторонський.

-Своєю працею ви звеличуєте досягнення міста, торкаючись духовної скарбниці української пісні, слова, танцю і музики. Приємно, що нововолинська культура достойно представлена на теренах області, України і, навіть, за кордоном, - наголосив Андрій Миронович і побажав митцям нових творчих злетів.

За вагомий особистий внесок у розвиток української культури і мистецтва, творчу працю, високу професійну майстерність та з нагоди професійного свята Андрій Сторонський вручив подяки міського голови актрисі народного аматорського театру «Авантюра» міського палацу культури Олександрі УДОД; керівнику жіночого вокального тріо «Лебедине крило» міського палацу культури Інні КРАВЧУК;викладачам Нововолинської дитячої школи мистецтв Наталії СОЛОГУБ, Валентині ШУМ та Аллі КОНДРАТЮК, а також колективу Нововолинської центральної міської бібліотеки.

За сумлінну працю працівникам культури висловила вдячність керуюча справами міськвиконкому Вікторія Магдисюк, яка опікає цю галузь.

У свою чергу начальниця відділу культури подякувала керівникам міської влади за допомогу.

- Ми відчуваємо підтримку галузі. Щороку зміцнюється матеріально – технічна база установ культури, закупляються сценічні костюми, постійно оновлюється звукопідсилювальна, світлова апаратура та музичні інструменти, проводяться ремонтні роботи у закладах культури, - розповіла Інна Левкова.

Також Інна Миколаївна наголосила на тісній співпраці з керівниками окремих установ та відділів міськвиконкому, серед яких директор виробничого управління комунального господарства Артем Жигалюк, директор  ТОВ «ЕВРОДИЗАЙН" Олег Селедець, начальниця відділу з питань внутрішньої політики, взаємодії із ЗМІ та зв’язків з громадськістю Світлана Груй, завідувачка Нововолинського центру дитячої та юнацької творчості Любов Кравцова.

Чимало теплих слів, нагород і квітів було цього дня працівникам установ культури від їхніх керівників.

Відділ з питань внутрішньої

політики, взаємодії із ЗМІ та зв’язків з громадськістю.

Більше фото на  https://www.facebook.com/novovolynskmvk

logo AUC