Про місто НОВИНИ МІСТА Режим роботи буде обмежено

Режим роботи буде обмежено

Створено: Четвер, 07 листопада 2019, 12:42

IMG 3944 copy

Проект рішення міської ради про обмеження режиму роботи закладам, що здійснюють діяльність у сфері розповсюдження лотерей, обговорили на громадських слуханнях у міській раді 6-го листопада. На жаль, їхня аудиторія була малочисельною, хоча це питання непокоїть багатьох. До обговорення долучилися окремі обранці громади, правоохоронці та керівники відділів та служб, які дотичні до вирішення цього питання. Також на слухання прийшли жителі одного з будинків Шахтарського мікрорайону, у якому якраз розміщений такий заклад.

Заступник міського голови Олександр Громик, який проводив громадські слухання, зазначив, що нині на державному рівні вже є напрацювання з приводу того, аби усі подібні гральні заклади вивести поза межі житлових будинків. Коли буде прийнята така постанова, невідомо, але на рівні нашого міста, розглянувши звернення депутатів Нововолинської міської ради від 25 березня 2019 року та врахувавши пропозицію, що надійшла під час громадських обговорень 15 травня цього ж року від депутата міської ради Шаповала В. В., обранцям громади запропоновано прийняти рішення щодо встановлення режиму роботи всім закладам, які здійснюють діяльність у сфері розповсюдження лотерей з 8.00 до 20.00 год.

На думку начальника Нововолинського відділення поліції Володимир-Волинського ВП ГУНП України у Волинській області Сергія Галащука, прийняття такого рішення не принесе бажаного результату без організації рейдів-перевірок за участю правоохоронців і депутатів.

- Разом будемо притягувати порушників режиму роботи до відповідальності і дуже важливо, щоб це ставало відомо широкому загалу, - наголосив Сергій Юрійович.

Остаточно режим роботи депутати погодять на сесії міської ради 14 листопада.

logo AUC