Про місто НОВИНИ МІСТА В управлінні соціального захисту населення - вакантна посада

В управлінні соціального захисту населення - вакантна посада

Створено: Четвер, 07 листопада 2019, 09:32

vakansiya-570x250

Управління соціального захисту населення виконавчого комітету Нововолинськї міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування:

- спеціаліста 1 кат. (архіваріуса) сектору прийому громадян відділу соціальних допомог і компенсацій (на період соціальної відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку).

Кваліфікаційні вимоги: базова вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра. Обов’язкове знання державної мови, вміння працювати на комп’ютері.

Особи, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам та бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

- заява про участь у конкурсі;
- заповнена особова картка ( ф. 2 П-ДС ) з відповідними додатками;
- дві фотокартки розміром 4 х 6 см ;
- копії документів про освіту;
- копію документа, який посвідчує особу, копія військового квитка.

Декларація особи про доходи подадається шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством відповідно до Закону України " Про запобігання корупції ";

Для осіб, яких допущено до конкурсу, проводиться іспит на знання ними Конституції України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень відповідного державного органу та структурного підрозділу.

Заяви приймаються протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення за адресою : бульвар Шевченка,7, каб. 320.

Телефони для довідок : 32433,41070.

logo AUC