Про місто НОВИНИ МІСТА У Нововолинську відбудеться турнір з армспорту пам"яті Андрія Пушкаря та Віктора Яреми

Створено: Середа, 06 листопада 2019, 17:36

Снимок-3 copy

Восьмого листопада 2019 року у Нововолинську відбудеться перший відкритий Чемпіонат міста з армспорту, присвячений пам’яті Андрія Пушкаря та Віктора Яреми. Змагання проходитимуть у трьох вікових категоріях: серед школярів 9-11 класів, учнів професійно-технічних закладів і студентів вищих навчальних закладів та аматорів.

Андрій Пушкар – заслужений майстер спорту України, багаторазовий чемпіон Європи та світу.

Нагадаємо, спортсмен – рукоборець був головним суддею турніру з армрестлінгу за Кубок міського голови, який проходив у Нововолинську минулоріч 10 листопада. Після завершення цих змагань він провів майстер-клас з армрлеснігу. А через кілька днів, 14 листопада,  стало відомо, що Андрій Пушкар загинув унаслідок ДТП.

Змагання з армрестлінгу у Нововолинську активно підтримував депутат  міської ради Віктор Ярема. Він був одним з організаторів і спонсорів цього спортивного заходу.

Відкритий Чемпіонат міста з армспорту пам’яті Андрія Пушкаря та Віктора Яреми проходитиме у Будинку спорту СОКу «Шахтар». Початок – о 14.00 годині.

Відділ з питань внутрішньої політики,

взаємодії із ЗМІ та зв"язків з громадськістю.

Фото із сайту Нововолинськ.com.ua

logo AUC