На сайті 30 гостей та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА У Нововолинську буде ще одна автомийка

У Нововолинську буде ще одна автомийка

Створено: Вівторок, 05 листопада 2019, 19:50
Перегляди: 142
Поділитися

 IMG 8040

Містобудівну документацію та детальні плани територій п’ятьох об’єктів  обговорили на громадських слуханнях п’ятого листопада. Головував на засіданні перший заступник міського голови, секретар ради Андрій Сторонський.У громадських слуханнях взяли участь депутати міської ради, керівники окремих структурних підрозділів міськвиконкому та представники громадськості міста.

Головний архітектор міста Михайло Вісьтак представив  схеми територій, на яких  ведуться ремонтні роботи, або розпочнуться невдовзі.

IMG 3925

Найперше головний архітектор розповів про будівництво та обслуговування адміністративних та господарських приміщень на  бульв. Шевченка, 37. Він нагадав, що там була колишня друкарня. Попередні власники продали її. У зв’язку з поділом земельної ділянки колишнього підприємства між двома та більше власниками, необхідно визначити параметри нової забудови і уточнити містобудівні умови та обмеження забудови даної земельної ділянки.

Як зазначив Андрій Сторонський, важливим є те, аби діяльність нових власників не заважала мешканцям. Він підкреслив, що підприємець має зробити все для того, щоб проживання людей на цій вулиці було комфортним, а  усі норми и використання цієї земельної ділянки були дотримані.

IMG 3921

Друге питання стосувалося будівництво та обслуговування багатоквартирних житлових будинків з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури на вул. Святого Володимира, 23 та 24  у зв’язку з уточненням цільового використання земельних ділянок .

-Проектом передбачається певна територія, яка буде закріплена за цими будинками. Згідно з сучасними будівельними  нормами  проводяться розрахунки щільності забудови, розміщення місць паркування, дитячих та спортивних майданчиків тощо, - повідомив Михайло Вісьтак.

На громадських слуханнях розглянули питання про будівництво та обслуговування багатоквартирних житлових будинків з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури на вул. Святого Володимира, 8,  та на бульварі Шевченка – провулку Поштовому – вулиці Митрополита Шептицького. Відповідно до містобудівних умов виникла необхідність за цими житловими будинками закріпити земельні ділянки, що знаходяться поряд, й уточнити їх цільове використання.

На громадських слуханнях йшлося  і про будівництво та обслуговування автомийки самообслуговування на вул. Сокальська, 1-Б, біля перехрестя автодороги Ковель – Жовква з       вул. Іваничівською.

-Змінено цільове   використання земельної ділянки, яку продали на  аукціоні.Її власники спочатку хотіли  побудувати газову заправку, але передумали й тепер  там плануютьоблаштувати автомийку самообслуговування.

За результатами громадських слухань остаточне рішення приймуть депутати на сесії Нововолинської міської ради.

Відділ з питань внутрішньої політики,

взаємодії із ЗМІ та зв"язків з громадськістю.

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

img-accessable-drugs-logo-1

petition

pet2

01

 logo AUC

  20190905133929-9814

portalogo copy

vlada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

X7-Energoefektyvnist-001

president1

kabmin1

 verhovna-rada1