Про місто НОВИНИ МІСТА Депутати працюють у постійних комісіях

Депутати працюють у постійних комісіях

Створено: Вівторок, 05 листопада 2019, 17:34

Триває підготовка до чергової 32-ї сесії міської ради. Матеріали проектів рішень, які внесені до порядку денного пленарного засідання, обговорили сьогодні, 5 листопада, на двох постійних комісіях: з питань молодіжної політики, фізичної культури та спорту, яку очолює Богдан Бадзюнь, та з питань соціального захисту населення, материнства і дитинства, охорони здоров’я та екології, яку очолює Магомед Магомаєв.У засіданнях взяв участь перший заступник міського голови, секретар ради Андрій Сторонський.

Найперше заслухали інформацію начальника фінансового управління Галини Бурочук про виконання міського бюджету за 9 місяців 2019, яка повідомила, що обсяг міського кошторису за цей період склав 362467,6 тис. гривень (по загальному фонду – 339911,8 тис. гривень, по спеціальному фонду – 22555,8 тис. гривень). Виконання міського бюджету забезпечено майже на 102 відсотка. Також Галина Бурочук розповіла про зміни, які пропонуються внести до головного фінансового документа на поточний рік.

Депутати погодили Статути двох Комунальних некомерційних підприємств : Нововолинської міської стоматологічної поліклініки та Нововолинського Центру первинної медико-санітарної допомоги, що викладені у новій редакції. Зміни обґрунтовані тим, аби привести у відповідність затвердження фінансових планів комунальних підприємств закладів охорони здоров’я.

Депутати заслухали інформацію директора КНП «Нововолинська центральна міська лікарня» Віктора Мороза та начальника управління соціального захисту Наталії Волчанюк, які розповіли про зміни й доповнення до Програми розвитку і підтримки комунальних закладів охорони здоров'я міста Нововолинська на 2019-2021 роки та до Цільової програми соціального захисту населення на 2016-2020 роки.

Відповідні зміни пропонуються внести й до Цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017-2020 роки. Про них доповіла начальник у справах молоді та спорту Тетяна Супрунюк. За її словами, на цей рік на олімпійські види спорту: баскетбол і гандбол, заплановано додатково скерувати 60 тис грн та 84 тис грн - для громадської організації «Спортивно-громадський клуб з греко-римської боротьби «Борець». Загалом на фінансування цієї міської програми на 2019 рік виділено 8 млн 619 тис грн.

Депутати ухвалили направити звернення до Президента України, Прем’єр-міністра України та Голови Верховної Ради України з вимогою про вжиття негайних заходів щодо критичної ситуації на вугледобувних підприємствах та відсутності фінансування у 2020 році будівництва шахти №10 , щодо реалізації так званої «формули Штайнмаєра» та щодо необхідності продовження мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення. Також обранці громади вирішили направити звернення Прем′єр-міністру України Гончаруку О.В. та Міністру розвитку громад та територій України Бабак А.В., аби визначити місто Нововолинськ адміністративним центром одиниці субрегіонального (районного) рівня.

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії

із ЗМІ та зв"язків з громадськістю.

logo AUC