Про місто НОВИНИ МІСТА Двом дітям-сиротам вручили ключі від квартир

Двом дітям-сиротам вручили ключі від квартир

Створено: Понеділок, 04 листопада 2019, 12:06

Житло для двох дітей – сиріт придбали за кошти обласного та міського бюджетів.

Власниками помешкання стали вісімнадцятирічні Валентина Власюк та Наталія Ляснюк. Ключі від квартир вручив дітям перший заступник міського голови, секретар ради Андрій Сторонський у присутності їхніх опікунів.

- Щороку ми купляємо житло для сиріт. Відповідно до

міської цільової соціальної Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа

упродовж 2012-2019 років для дітей даної категорії придбали 8 квартир.Також щорічно з міського бюджету виділяються кошти на проведення ремонту житла дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклуваняня. У цьому році двом дітям виділені кошти на придбання будівельних матеріалів для проведення поточного ремонту у квартирах. Ще для однієї сироти робимо ремонт у помешканні, яке належить їй на праві власності. Усього для дев’яти дітей проводиться ремонт у їхніх квартирах та для 36 дітей даної категорії придбано будівельні матеріали для ремонтних робіт, -розповів Андрій Сторонський .

Він запевнив, що й надалі міська влада підтримуватиме і допомагатиме сиротам.

Довідково. Станом на 01.11.2019 року на обліку у службі у справах дітей перебуває 97 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування. З них 23 мають житло на праві власності, 69 - на праві користування, 5 - не мають житла.

На обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, у виконавчому комітеті Нововолинської міської ради перебуває 7 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа та 3 дітей перебувають на соціальному квартирному обліку.

logo AUC