Про місто НОВИНИ МІСТА Вшанували 75-ту річницю визволення України

Вшанували 75-ту річницю визволення України

Створено: Понеділок, 28 жовтня 2019, 17:12

75072697 537338200385418 6977341558248964096 n 1

Сьогодні, 28 жовтня 2019 року, минає 75-та річниця визволення України від нацистів.

Зазнавши величезних людських і матеріальних втрат, наш народ продемонстрував світові, що Україна – мирна держава, яка не бажає війни, одначе й не дозволить ворогові топтати рідну землю.

Пам'ять наших співвітчизників, які віддали життя, визволяючи Україну від нацистьких загарбників, вшанували в Нововолинську покладанням квітів до пам’ятних знаків захисникам другого укріпрайону, «Герою - захиснику– слава!», до меморіальної стели «Слава Україні! Героям – слава!».

-Вкотре ми приходимо до цих священних місць, аби вклонитися подвигу визволителів, - мовила начальниця відділу з питань внутрішньої політики, взаємодії із ЗМІ та зв’язків з громадськістю Світлана Груй.

Голова міської організації ветеранів війни та праці Леонід Дудар з гордістю розповідав про учасників бойових дій, котрі, пройшовши горнило війни, відроджували міста і села і ще у 50-х роках будували нове місто на Волині – Нововолинськ. Водночас з сумом констатував, що тепер із 39 колишніх солдатів 29 – лежачих, які не в змозі бути присутніми на сьогоднішньому заході.

Світлана Груй запевнила, що ветерани завжди будуть взірцем непохитної волі, відданості та любові до рідної землі для всіх наступних поколінь.

-У цей нелегкий для країни час ваш подвиг додає українцям сил та наснаги у нинішній боротьбі за свободу, та суверенітет своєї держави. Саме на ваших прикладах виховані сучасні патріоти - захисники України. Сьогодні нашу державу захищають такі ж сміливі і відважні бійці, -підкреслила начальниця відділу.

Учасник бойових дій Василь Бусловський зазначив, що колишні воїни пишаються мужністю та відвагою молодих патріотів і впевнений, що вони з честю справляться з усіма випробуваннями та збережуть Україну.

Митці палацу культури та учасники хору "Ветеран" зігріли ветеранів своїми теплими словами та подарували пісенні композиції.

Нехай спомин про жовтневі події 1944 року об’єднує усіх нас і весь український народ та вселяє надію, що все в Україні буде добре.

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії із ЗМІ та зв"язків з громадськістю.

logo AUC