Про місто НОВИНИ МІСТА Автомобілістів та дорожників Нововолинська привітали зі святом

Автомобілістів та дорожників Нововолинська привітали зі святом

Створено: П'ятниця, 25 жовтня 2019, 11:37

Щороку в останню неділю жовтня в Україні відзначають День автомобіліста і дорожника.

Напередодні професійного свята міський голова Віктор Сапожніков привітав працівників цієї галузі. Він підкреслив, що професія автомобіліста дуже важлива та необхідна для ефективної роботи міського господарства.

-Ви створюєте комфорт людям, здійснюючи пасажирські перевезення, возите вантажі, забезпечуєте як будівництво, так і діяльність багатьох підприємств нашого міста, - підкреслив Віктор Борисович.

Керівник міста подякував автомобілістам та дорожникам за щоденну самовіддану працю і побажав їм щастя й благополуччя, задоволення від роботи, безаварійних поїздок та щасливого повернення додому.

За сумлінну працю, досягнення вагомих успіхів у професійній діяльності, особистий внесок у розвиток автомобільного транспорту міста почесною грамотою виконавчого комітету міської ради відзначено Мельничука Миколу Сільвестровича, водія транспортно-прибиральної машини дільниці саночищення виробничого управління комунального господарства Нововолинської міської ради.

IMG 3762 copy

Також оголошено подяки міського голови:

ШИРОКОМУ Миколі Миколайовичу, водію автотранспортних засобів дільниці благоустрою Виробничого управління комунального господарства Нововолинської міської ради;

МАРЧЕНКУ Василю Миколайовичу,водію приватного підприємства «Сам-Моторс»;

МАРТИНУ Степану Миколайовичу, водію товариства з додатковою відповідальністю «Нововолинське АТП 10708»;

ВОЛОШИНУ Вадиму Миколайовичу, контролеру технічного стану транспортних засобів товариства з додатковою відповідальністю «Нововолинське АТП 10708»;

СИЛЦІ Віктору Володимировичу, майстру виробничого навчання Нововолинського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Нововолинської міської ради;

ВАЩЕЛЮКУ Ігорю Юрійовичу, машиністу екскаватора одноковшового комунального підприємства «Нововолинськтеплокомуненерго»;

ЗНАМЕНСЬКОМУ Олександру Анатолійовичу, водію 1-го класу дільниці автогараж підприємства "Нововолинськводоканал»;

РЕТЬКОВІ Сергію Миколайовичу,водію товариства з обмеженою відповідальністю «Полімер»;

ДУБИНЮКУ Віталію Луковичу, водію приватного підприємства «Сантехмонтаж».

Слова вітань з професійним святом Віктор Сапожніков адресує професіоналам та усім, хто належить до великої когорти автомобілістів.

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії із ЗМІ та зв’язків з громадськістю.

logo AUC