На сайті 52 гостей та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Міський голова провів нараду з комунальними службами

president1    kabmin1    verhovna-rada1

Міський голова провів нараду з комунальними службами

Створено: Четвер, 24 жовтня 2019, 17:03
Перегляди: 107
Поділитися

IMG 3744

Питання про реагування на звернення громадян та на критику у засобах масової інформації стало предметом обговорення на робочій нараді, яку провів міський голова Віктор Сапожніков з керівниками комунальних служб. Також у засіданні взяли участь представники поліції та окремих структурних підрозділів міськвиконкому. Розмова була гострою й принциповою.

-Не реагуєте, не пояснюєте, не розказуєте, – зауважив Віктор Борисович, проаналізувавши проблемні питання, які люди зачасту порушують у ЗМІ, зокрема, у соціальних мережах.

Віктор Сапожніков звернув увагу на відповідальності кожного керівника за певний напрямок роботи.  

IMG 3743

Міський голова зажадав пояснення, чому немає адмінпротоколів за порушення правил благоустрою. Адже нерідко ми є свідками того, що люди викидають гілки, будівельні відходи де завгодно: біля контейнерів, неподалік гаражів, при цьому залишаючи непривабливу картину негативних вражень і разом з тим демонструючи своє зневажливе ставлення до праці комунальників.

Під час наради обговорили й інші важливі питання міського господарства. Володимир Рожелюк поставив завдання комунальникам проаналізувати питання щодо освоєння коштів, провести розрахунки за енергоносії.

Також він просив керівників комунальних служб переглянути зарплату своїх працівників, бо, колективи потрібно утримувати і вони мають якісно виконувати свою роботу.

 

Відділ з питань внутрішньої політики,

взаємодії із ЗМІ та зв"язків з громадськістю.

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

img-accessable-drugs-logo-1

petition

pet2

1595

 logo AUC

  5b2282ac5dfc6366790058

vlada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

X7-Energoefektyvnist-001