На сайті 38 гостей та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Діалог влади та громади

Діалог влади та громади

Створено: Середа, 23 жовтня 2019, 17:30
Перегляди: 162
Поділитися

 IMG 3741

Відповідно до цільової програми соціального захисту населення на 2016 – 2020 років міська рада надає фінансову підтримку ветеранським громадським організаціям та особам з інвалідністю. Цьогоріч на реалізацію їхньої статутної діяльності з міського бюджету скеровано 53 500 гривень.

 

IMG 3742

Питання щодо механізму подання звітності про використання коштів стало предметом обговорення на нараді, яку провів перший заступник міського голови, секретар ради Андрій Сторонський з керівниками міських організацій ветеранів війни та праці, всеукраїнського об’єднання ветеранів, ветеранів АТО, «Незламні Нововолинці», «Довіра», Спілки інвалідів шахтарської праці, міськрайонної організації УТОСу. У засіданні також взяли участь начальник управління соціального захисту Наталія Волчанюк та заступник начальника Управління Державної казначейської служби України у м.Нововолинську Надія Яковинець.

Як зазначила Надія Іванівна, з нового року здійснюється перехід на централізоване обслуговування. Громадські організації подають електронну звітність про використані кошти. Тому акцентувалася увага на вчасному освоєнні коштів та представленні фінансової звітності.

Андрій Сторонський зазначив, що міська влада готова й надалі підтримувати громадські організації. Окрім надання коштів на реалізацію статутної діяльності, їм виділені приміщення, громадським організаціям сприяють у наданні пільг на комунальні послуги, виділяється транспорт відповідно до їхніх запитів.

За словами керівників організацій, така підтримка для них суттєво важлива.  

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії

із ЗМІ та зв"язків з громадськістю.

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

img-accessable-drugs-logo-1

petition

pet2

01

 logo AUC

  20190905133929-9814

portalogo copy

vlada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

X7-Energoefektyvnist-001

president1

kabmin1

 verhovna-rada1