На сайті один гість та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Пивовари Волині - платники акцизного податку цьогоріч перерахували до державної казни понад 570 тисяч гривень

Створено: Вівторок, 22 липня 2014, 10:44

preview1 1

За підсумками шести місяців 2014 року до загального фонду Державного бюджету  від чотирьох місцевих виробників пива  надійшло 570,7  тисяч гривень акцизного податку,-  повідомляє управління контролю  за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ Міндоходів у Волинській області.

Головний платник акцизу  на Волині –  ТзОВ «Павлівський пивзавод»  забезпечив 88,6 відсотка від загальної суми надходжень акцизного податку в області. В грошовому еквіваленті – це  понад 505,6 тисяч  гривень. Жоден із платників акцизного податку в області станом на 1 липня 2014 року не мав заборгованості перед бюджетом із цього платежу,-  наголошують  фахівці  Головного  управління Міндоходів у Волинській області.

«Волинські пивовари і цього року  сумлінно виконують свої податкові зобов’язання, нарощуючи сезонні обсяги виробництва волинського пива. Приємно, що у цій галузі відповідально заявили про себе два нових підприємства – спільне українсько-німецьке підприємство – ТзОВ «Баєр» та ТзОВ «Буратіно» ЛДТ, які відповідно у травні та червні  розпочали своє виробництво. Тому головне завдання  фахівців  органів Міндоходів - захистити легальних виробників та сам ринок підакцизної продукції, стимулюючи волинський  бізнес до подальшого розширення  виробництва , – зазначила заступник  начальник ГУ Міндоходів у Волинській області Інна Степанюк .

Довідково: станом на 01.07. 2014 року на Волині  сплачують акцизний податок з вироблених в Україні підакцизних товарів чотири пивзаводи.

Прес-служба ГУ Міндоходів у Волинській області