Про місто НОВИНИ МІСТА У Нововолинську відзначили День захисника України

У Нововолинську відзначили День захисника України

Створено: П'ятниця, 11 жовтня 2019, 18:01

14 жовтня, у величне храмове свято Покрови Пресвятої Богородиці, вже вп’яте на державному рівні будемо відзначати День захисника України. Також цього дня виповнюється 77-ма річниця з дня утворення Української Повстанської Армії.

Напередодні у міському палаці культури відбулися урочистості. Серед присутніх у залі – ветерани УПА, військовослужбовці, міський голова Віктор Сапожніков, представники багатьох історичних поколінь та усі, хто шанує подвиг героїв.

Звертаючись до присутніх, Віктор Борисович згадав про звитягу предків, які славетними звершеннями здобували й відстоювали українську свободу і незалежність.

- Богородиця стала Покровителькою козаків та воїнів легендарної Української Повстанської Армії. Під її захист стають і новітні герої, - зазначив міський голова.

Керівник міста висловив вдячність мужнім героям, котрі боролися за незалежність України і зараз захищають кордони рідної землі. А також закликав берегти пам'ять про подвиг загиблих захисників України.

-«Ціна» війни болить усій нашій громаді. Важку втрату несуть у серці 19 нововолинських родин воїнів-героїв. Низько вклоняюся батькам, дружинам, дітям. Їх подвиг ніколи не піде у забуття, а навіки залишиться у наших серцях, - наголосив Віктор Сапожніков.

Багатьом нововолинцям, серед яких військовослужбовці, учасники АТО, представники міського Братства ОУН-УПА очільник міста вручив подяки.

DSC02028

Вітання та вдячність солдатам, а також шану батькам загиблих військовослужбовців висловив військовий комісар Нововолинського об’єднаного районного військового комісарату Олександр Плужнік.

Від учасників урочистості поклали квіти до меморіальної стели «Слава Україні! Героям слава!», фотостели Небесної сотні та до Символічної могили борцям за волю України.
Працівники міського палацу культури підготували зворушливу тематичну програму, яка була наповнена патріотичними пісенними та танцювальними композиціями.

Більше фото https://www.facebook.com/novovolynskmvk

Відділ з питань внутрішньої політики,
взаємодії із ЗМІ та зв’язків з громадськістю.

logo AUC