Про місто НОВИНИ МІСТА У Нововолинському Центрі професійно-технічної освіти відкрили меморіальну дошку Герою

Створено: П'ятниця, 11 жовтня 2019, 16:25

IMG 5923-696x464

Напередодні Дня захисника України у Нововолинському Центрі професійно-технічної освіти відбулося відкриття меморіальної дошки Олегу Пушкаруку, який загинув у 2018 році у зоні ООС. Він став одинадцятим, хто поповнив сумну галерею училища.

49 - річний командир 1- го механізованого взводу 9-ої механізованої роти 3-го механізованого батальйону 14-ої окремої механізованої бригади   мріяв про те, що скоро війна закінчиться   і він повернеться до своєї сім»ї. Та цього дня боєць так і не дочекався. Його життя обірвалося від вогнепального поранення 9 травня біля містечка Золоте Попаснянського району Луганської області. Воїн служив по контракту з 2016-го року.

Рідні та близькі Олега, представники Нововолинської міської влади, учні і викладачі зібралися на території навчального закладу, аби вшанувати пам'ять Героя.

Теплими словами згадує свого випускника колишній директор ПТУ №11, яке зараз увійшло до складу Нововолинського Центру ПТО, Юрій Стецюк.

Скорботні рядки виголосив заступник Нововолинського міського голови Олександр Громик.

- Подвиг Олега Пушкарука та усіх загиблих бійців є взірцем для молодого покоління, - зазнач Олександр Іванович.- Наш обов’язок – пам’ятати своїх Героїв, брати із них приклад.

Благочинний Нововолинського благочиння, настоятель Свято - Духівського храму, митрофорний протоієрей Степан Фульмес здійснив чин освячення меморіальної дошки і відправив панахиду за загиблими Героями, звернувшись до присутніх із щемливою промовою.

В Олега залишилися дружина та двоє малолітніх дітей. Сини знають, що тато став їхнім небесним янголом-охоронцем.

Більше фото на https://www.facebook.com/novovolynskmvk

Відділ з питань внутрішньої політики,

взаємодії із ЗМІ та зв’язків з громадськістю.

logo AUC