Про місто НОВИНИ МІСТА Про завершення бюджетного року - на нараді у міського голови

Про завершення бюджетного року - на нараді у міського голови

Створено: Середа, 09 жовтня 2019, 16:40

Трохи більше двох місяців залишається до завершення бюджетного року. Про те, як виконується бюджет міста, які його очікувані показники та про основні проблеми з освоєнням коштів йшлося на сьогоднішній нараді, яку провів міський голова Віктор Сапожніков з керівниками Нововолинського управління ГУ ДПС у Волинській області, відділу Держгеокадастру, структурних підрозділів міськвиконкому: відділів економіки, містобудування та архітектури, будівництва, комунального господарства та газифікації, державного архітектурно-будівельного контролю, Центру надання адміністративних послуг та відділу праці.

Начальник фінансового управління міськвиконкому Галина Бурочук повідомила, що на даний період виконання міського бюджету забезпечено на 102 відсотка, що не може задовольнити потреби міста. Тому акцентувалася увага на пошуку шляхів для наповнення міської казни, аби була можливість додатково скерувати кошти на важливі ділянки роботи міського господарства.

На сьогодні проблемним залишається питання освоєння коштів за рахунок субвенції з державного бюджету на соціально-економічний розвиток. З вересня 2,4 мільйони гривень «зависли» на казначейських рахунках.

Нагадаємо, за будівництво двох мультифункціональних спортивних майданчиків, які нещодавно відкрили у Нововолинську на 15-ому мікрорайоні та на вулиці Сірка, виконавцеві ПП «МП Сантехмонтаж» досі не заплатили мільйон 100 тисяч гривень за уже зроблену роботу. Заморожені кошти і на будівництво басейна в дитсадочку №9. А більшість робіт підрядник уже виконав і за них йому боргують приблизно 840 тисяч гривень.

Сьогодні Віктор Сапожніков, його заступники та головний фінансист міста Галина Бурочук обговорили видаткову частину головними розпорядниками бюджетних коштів. Акцентували увагу на забезпеченість установ заробітною платою та проплатою за енергоносії, які є проблемними питаннями до завершення бюджетного року.

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії

із ЗМІ та зв"язків з громадськістю.

logo AUC