На сайті 22 гостей та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Про завершення бюджетного року - на нараді у міського голови

Про завершення бюджетного року - на нараді у міського голови

Створено: Середа, 09 жовтня 2019, 16:40
Перегляди: 142
Поділитися

IMG 3092

Трохи більше двох місяців залишається до завершення бюджетного року. Про те, як виконується бюджет міста, які його очікувані показники та про основні проблеми з освоєнням коштів йшлося на сьогоднішній нараді, яку провів міський голова Віктор Сапожніков з керівниками Нововолинського управління ГУ ДПС у Волинській області, відділу Держгеокадастру, структурних підрозділів міськвиконкому: відділів економіки, містобудування та архітектури, будівництва, комунального господарства та газифікації, державного архітектурно-будівельного контролю, Центру надання адміністративних послуг та відділу праці.

Начальник фінансового управління міськвиконкому Галина Бурочук повідомила, що на даний період виконання міського бюджету забезпечено на 102 відсотка, що не може задовольнити потреби міста. Тому акцентувалася увага на пошуку шляхів для наповнення міської казни, аби була можливість додатково скерувати кошти на важливі ділянки роботи міського господарства.

На сьогодні проблемним залишається питання освоєння коштів за рахунок субвенції з державного бюджету на соціально-економічний розвиток. З вересня 2,4 мільйони гривень «зависли» на казначейських рахунках.

Нагадаємо, за будівництво двох мультифункціональних спортивних майданчиків, які нещодавно відкрили у Нововолинську на 15-ому мікрорайоні та на вулиці Сірка, виконавцеві ПП «МП Сантехмонтаж» досі не заплатили мільйон 100 тисяч гривень за уже зроблену роботу. Заморожені кошти і на будівництво басейна в дитсадочку №9. А більшість робіт підрядник уже виконав і за них йому боргують приблизно 840 тисяч гривень.

IMG 3093

Сьогодні Віктор Сапожніков, його заступники та головний фінансист міста Галина Бурочук обговорили видаткову частину головними розпорядниками бюджетних коштів. Акцентували увагу на забезпеченість установ заробітною платою та проплатою за енергоносії, які є проблемними питаннями до завершення бюджетного року.

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії

із ЗМІ та зв"язків з громадськістю.

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

img-accessable-drugs-logo-1

petition

pet2

1595

 logo AUC

  5b2282ac5dfc6366790058

20190905133929-9814

portalogo copy

vlada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

X7-Energoefektyvnist-001

president1

kabmin1

 verhovna-rada1