Про місто НОВИНИ МІСТА Нововолинських юристів привітали зі святом

Нововолинських юристів привітали зі святом

Створено: Вівторок, 08 жовтня 2019, 14:03

Сьогодні, 8 жовтня, своє професійне свято відзначають юристи. Велика когорта людей у Нововолинську присвятила своє життя служінню Закону, захисту конституційних прав та свобод громадян.

З нагоди свята працівників, котрі трудяться у цій сфері, привітав перший заступник міського голови, секретар ради Андрій Сторонський.

-Приємно, що послуги з юриспруденції у Нововолинську стають доступнішими для громадян. Вже рік у форматі «Open Space» працює центр з надання послуг у сфері ДРАЦС. Вагома робота проводиться відділом виконавчої служби. Цьогоріч цією структурою із неплатників аліментів стягнуто більше 6 млн грн на користь дітей. Значні функції покладені на працівників нотаріату,з якими вони успішно справляються, - зазначив Андрій Сторонський.

Він побажав усім успіхів у благородній справі, оптимізму та наснаги в роботі. Висловив впевненість, що свої знання, досвід вони й надалі спрямовуватимуть для подальшої самовідданої праці задля належного виконання Законів України, на благо громадян нашої держави та міста.

Андрій Сторонський вручив низку нагород нововолинським правникам. За особистий внесок у розвиток безоплатної правової допомоги, професійну компетентність, уважне ставлення до громадян Почесної грамоти виконавчого комітету Нововолинської міської ради удостоєна начальник відділу «Нововолинське бюро правової допомоги» Володимир-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Вікторія СКРИННІК.

Також Андрій Миронович вручив подяки міського голови консультанту Нововолинського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Волинській області Ользі БАДЗЮНЬ та спеціалісту цього відділу Юлії ДОМБОВСЬКІЙ; головним державним виконавцям Нововолинського міського відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Волинській області Руслані МАРТИНЕЦЬ та Тетяні ЗДРОК; консультанту Нововолинської державної нотаріальної контори у Волинській області Ользі КУЧЕРУК.

-Професія юриста – одна з найпочесніших та найвідповідальніших,яка потребує постійної самовіддачі, самонавчання й наполегливості. У своїй діяльності керуємося принципом :«Знати право, служити праву, захищати право», - каже начальник виконавчої служби Ірина Назарук. -Зараз в юристів не легкий час, адже в державі йдуть реформи, а правники слугують механізмом їх втілення. Зокрема, активно проводимо значну роз’яснювальну роботу у рамках правопросвітницького проекту «Я маю право».

Різнобічна діяльність нововолинських юристів спрямована на забезпечення законності і справедливості, підвищення правосвідомості та правової культури населення.

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії із ЗМІ та зв’язків з громадськістю.

logo AUC