Про місто НОВИНИ МІСТА У Нововолинську готуються до Дня захисника України

У Нововолинську готуються до Дня захисника України

Створено: Понеділок, 07 жовтня 2019, 17:27
Уже вп’яте на державному рівні 14 жовтня 2019 року українці відзначатимуть День захисника України. Також у цей день минає 77 років з часу утворення Української Повстанської Армії.

З метою належної підготовки та відзначення в Нововолинську цієї величної дати, утвердження у громадян національної свідомості та патріотизму сьогодні, 7 жовтня, міський голова Віктор Сапожніков провів робочу нараду. У засіданні взяли участь перший заступник міського голови, секретар ради Андрій Сторонський, заступник міського голови Олександр Громик, радник міського голови Володимир Рожелюк, керуюча справами міськвиконкому Вікторія Магдисюк, керівники Нововолинського районного об’єднаного військового комісаріату, Нововолинського відділення поліції Володимир-Волинського відділу поліції ГУНП України у Волинській області, окремих структурних підрозділів міськвиконкому та служб міста, духовенства, представники міських організацій ВО «Злагода», «Незламні Нововолинці».

Учасники зібрання висловили свої пропозиції, думки та бачення щодо програми та формату заходів.

Керівник міста акцентував увагу на встановленні державної символіки у день свята, впорядкуванні території біля пам’ятних знаків.

Відтак, 11 жовтня в міському Палаці культури о 14.00 годині відбудеться тематичний захід, який поєднуватиме урочисту частину, концертну програму, нагородження.

14 жовтня у храмах міста пройдуть святкові богослужіння. А о 14.00 годині біля меморіальної стели «Слава Україні! Героям – слава!» священнослужителі відслужать панахиду за полеглими.

Також відбудеться покладання квітів до меморіальної стели Героїв, встановленої на честь загиблих учасників Революції Гідності та АТО, до фотостели Небесної Сотні та до Символічної могили борцям за волю України.

Крім цього, відповідно до розпорядження міського голови «Про відзначення в місті Дня захисника України та 77-ї річниці утворення Української Повстанської Армії» відбудеться низка заходів у закладах освіти та культури. Зокрема, у навчальних закладах пройдуть тематичні уроки, виховні години, зустрічі учнівської молоді з ветеранами ОУН-УПА, учасниками Революції Гідності та бійцями АТО (ООС) й інші заходи, присвячені цій даті. Також проводитимуться спортивні заходи.

У бібліотеках міста влаштують книжкові виставки, тематичні полиці, що висвітлюють історію утворення Української Повстанської Армії, участь нововолинців у антитерористичній операції (ООС).

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії із ЗМІ
та зв"язків з громадськістю.

logo AUC