На сайті 62 гостей та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Сьогодні стартує опалювальний сезон у Нововолинській лікарні

Сьогодні стартує опалювальний сезон у Нововолинській лікарні

Створено: Понеділок, 07 жовтня 2019, 13:10
Перегляди: 278
Поділитися

 IMG 3032

Підприємство «Нововолинськтеплокомуненерго» стовідсотково готове до подачі тепла у житлові будинки. Про це заявив на прес-конференції радник міського голови Володимир Рожелюк.

Розпочнуть опалювальний сезон в місті Нововолинську та селищі Благодатному лише тоді, коли середньодобова температура повітря упродовж трьох днів впаде нижче позначки +8. Відповідне розпорядження про початок опалювального сезону 2019-2020 років підписав міський голова Віктор Сапожніков минулої п’ятниці.

Сьогодні керівник міста видав окреме розпорядження із 7 жовтня розпочати подачу тепла у Нововолинську лікарню.

 

-У зв’язку із низькою температурою в приміщеннях Нововолинської центральної міської лікарні, де перебувають стаціонарні хворі, директору ТОВ «Теплопостач» Анатолію Коптюку забезпечити подачу теплової енергії з 07.10.2019 року, - йдеться у розпорядчому документі.

 

До речі, котельня міської лікарні працює на твердому паливі. Тож її можна увімкнути, незалежно від усієї теплової мережі міста.

 

Головний інженер КП «Нововолинськтеплокомуненерго» Михайло Савченко поінформував про обсяг виконаних робіт до опалювального сезону. Загалом на підготовчі заходи використано 3, 7 млн грн.

 

 

Михайло Савченко зазначив, що усі котельні розпломбовані щодо подачі газу. Проведена перевірка автоматики, котлів і газових пристроїв. На даний момент працівники підприємства активно проводять роботу по розповітрюванню систем верхньої розводки на горищах. Він запевнив, що підприємство будь-якої миті готове розпочати опалювальний сезон.

 

Єдиною проблемою перед увімкненням тепла в оселях залишаються борги мешканців.Тому Володимир Рожелюк звертається до мешканців міста розрахуватися за отримані послуги, адже на сьогодні населення міста боргує за теплопостачання більше 18 млн грн. Також він просить споживачів, котрі матимуть субсидії, не зволікати із їх оформленням.

 

За словами Володимира Рожелюка, до початку опалювального сезону обіцяють завершити будівництво кількох альтернативних котелень у місті.

 

Відділ з питань внутрішньої політики,

взаємодії із ЗМІ та зв»язків з громадськістю.

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

img-accessable-drugs-logo-1

petition

pet2

01

 logo AUC

  20190905133929-9814

portalogo copy

vlada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

X7-Energoefektyvnist-001

president1

kabmin1

 verhovna-rada1