Про місто НОВИНИ МІСТА Міський голова подякував освітянам: «Ви сієте розумне, добре, вічне»

Міський голова подякував освітянам: «Ви сієте розумне, добре, вічне»

Створено: Четвер, 03 жовтня 2019, 17:12

Щорічно у першу неділю жовтня в Україні відзначають День працівників освіти. Напередодні професійного свята педагогів привітав міський голова Віктор Сапожніков на урочистостях, які відбулися у Нововолинському центрі дитячої та юнацької творчості.

Керівник міста відзначив високий рівень освіти в місті.

-Тішить те, що із 10 найкращих навчальних закладів області два – нововолинські. Високі показники зовнішнього незалежного оцінювання, хороші результати участі школярів в олімпіадах всеукраїнського та обласного рівнів, - наголосив Віктор Борисович. – Міська влада докладає максимум зусиль для розвитку освіти. Тільки минулого року більше 12 млн грн. додатково виділили на цю галузь. Зроблено чимало для покращення матеріальної бази навчальних закладів. Нещодавно делегація із польського міста та гміни Ярачево, яка у рамках обміну досвідом побувала в Нововолинському ліцеї №1, була приємно здивована технічним та програмним забезпеченням, за яким навчаються наші діти.

Міський голова подякував освітянам за самовіддану працю.

-Ви вкладаєте у вихованців свою душу і свої знання. Ви сієте розумне, добре, вічне. Ви плекаєте майбутнє нації, якому розбудовувати Україну, - зазначив мер.

За багаторічну сумлінну працю, впровадження передового педагогічного досвіду та з нагоди Дня працівників освіти Віктор Сапожніков вручив Почесні грамоти виконавчого комітету міської ради САВЧУК Руслані Миколаївні-вихователю Нововолинського дошкільного навчального закладу № 3; СЕЛЕЩУК Оксані Яківні - сестрі медичній старшій Нововолинського дошкільного навчального закладу № 5; СОХАЦЬКІЙ Людмилі Володимирівні – вчителю початкових класів Нововолинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7; ШИШКО Людмилі Дмитрівні - секретарю-друкарці Нововолинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2. Також оголошені подяки міського голови ЗАЯЦЬ Наталії Антонівні -музичному керівнику Нововолинського дошкільного навчального закладу № 1; КОЛИЧЕВІЙ Зінаїді Вікторівні - бухгалтеру централізованої бухгалтерії управління освіти; СПЕШИЛОВІЙ Руслані Анатоліївні - тренеру-викладачу Нововолинської дитячо-юнацької спортивної школи; ШВОРАК Людмилі Анатоліївні - вихователю Нововолинського дошкільного навчального закладу № 4.

Слова подяки своїм колегам висловили начальник управління освіти Ольга Лакиш, голова  профспілки працівників освіти Ніна Гніровська. А вихованці творчих колективів навчальних закладів міста підготували для своїх наставників   святкову концертну програму.

Більше фото https://www.facebook.com/novovolynskmvk

Відділ з питань внутрішньої політики,

взаємодії із ЗМІ та зв’язків з громадськістю.

logo AUC