Про місто НОВИНИ МІСТА Сформована нова робоча група госпітального округу

Сформована нова робоча група госпітального округу

Створено: Четвер, 03 жовтня 2019, 16:46

IMG 2964 copy

Другого жовтня в Нововолинську відбулося засідання госпітальної ради Нововолинського госпітального округу. Як відомо, до цього територіального об’єднання лікувальних установ увійшли заклади охорони здоров’я, що надають вторинну (спеціалізовану) медичну допомогу та розміщені у містах Нововолинськ і Володимир -Волинський та у Володимир-Волинському, Іваничівському, Локачинському районах.

Нововолинськ у Госпітальній раді представляють перший заступник міського голови, секретар ради Андрій Сторонський, головний лікар Нововолинської центральної міської лікарні Віктор Мороз, депутат міської ради, член спілки інвалідів шахтарської праці Віктор Тарасенко, голова постійної комісії міської ради з питань соціального захисту населення, материнства і дитинства, охорони здоров'я та екології Магомед Магомаєв та завідувачка акушерсько-гінекологічним відділенням Нововолинської ЦМЛ Ольга Піддубна.

Члени ради сформували нову робочу групу, бо робота попередньої, у складі якої не було жодного представника від Нововолинська, була малоефективною. До новоутвореної ради тепер обрали головного лікаря Нововолинської ЦМЛ Віктора Мороза.

-Є чимало питань, які потрібно вирішувати спільно і вже зараз. Особливо щодо обладнання тих чи інших відділень. Скажімо, якщо терапевтичне чи дитяче відділення має функціонувати при кожній лікарні, то, для прикладу, інше спеціалізоване відділення може бути в одній із чотирьох лікарень, де буде сконцентрована дороговартісна апаратура і яка тоді використовуватиметься з повним навантаженням. Такий досвід уже давно напрацьований у світі. Треба спільно вивчати його і обов’язково знаходити компроміс, який приноситиме користь хворим, - розмірковує Віктор Мороз.

Новоствореній робочій групі доручили опрацювати положення про Нововолинський госпітальний округ. Також розпочали роботу над перспективним планом розвитку на три роки. У ньому окреслять цілі й завдання, що повинні бути досягнуті для забезпечення населення спеціалізованою медичною допомогою.

Свої засідання, окрім центру округу, вирішили проводити і на базі лікарень другого рівня. Також визначилися, що збиратимуться за потребою, але не рідше одного разу на квартал.

Відділ з питань внутрішньої політики,

взаємодії із ЗМІ та зв’язків з громадськістю.

logo AUC

20190905133929-9814