На сайті 72 гостей та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Офіційне повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта проекту рішення Нововолинської міської ради «Про обмеження режиму роботи закладам, що здійснюють діяльність у сфері розповсюдження лотерей»

Офіційне повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта проекту рішення Нововолинської міської ради «Про обмеження режиму роботи закладам, що здійснюють діяльність у сфері розповсюдження лотерей»

Створено: Середа, 02 жовтня 2019, 15:13
Перегляди: 237
Поділитися

опавр

     Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій оприлюднюється проект рішення міської ради «Про обмеження режиму роботи закладам, що здійснюють діяльність у сфері розповсюдження лотерей».

Підставою для розробки даного проекту є звернення депутатів Нововолинської міської ради від 25.03.2019 року.

Метою прийняття цього рішення є обмеження режиму роботи закладам, що здійснюють діяльність у сфері розповсюдження лотерей, що в свою чергу зумовить до зменшення порушень громадського порядку у нічний час доби на території міста Нововолинська.

З текстом проекту рішення Нововолинської міської ради та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитись на офіційному сайті Нововолинської міської ради  за адресою: www.novovolynsk-rada.gov.ua, в розділі «Регуляторна політика», а також у відділі торгівлі, побуту та захисту прав споживачів виконавчого комітету Нововолинської міської ради каб. 203, 401, тел. 3-30-05.

Зауваження та пропозиції щодо проекту рішення Нововолинської міської ради «Про обмеження режиму роботи закладам, що здійснюють діяльність у сфері розповсюдження лотерей» будуть прийматись у письмовій формі від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань протягом місяця з моменту розміщення (оприлюднення) на офіційному сайті Нововолинської міської ради проекту рішення регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу (03.10.2019р.) за адресою: м. Нововолинськ, пр. Дружби, 27, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

img-accessable-drugs-logo-1

petition

pet2

01

 logo AUC

  20190905133929-9814

portalogo copy

vlada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

X7-Energoefektyvnist-001

president1

kabmin1

 verhovna-rada1