Про місто НОВИНИ МІСТА Міцна дружба єднає Нововолинськ та Ярачево

Міцна дружба єднає Нововолинськ та Ярачево

Створено: Вівторок, 01 жовтня 2019, 12:44

У рамках партнерської співпраці з метою обміну досвідом до Нововолинська завітала делегація представників уряду та депутатів  із міста та гміни Ярачево Республіки Польща. У приміщенні міської ради 30 вересня відбулася прес-конференція за участю міського голови Віктора Сапожнікова, його заступників й керівників постійних депутатських комісій міськради та гостей.

Угода між містами-побратимами підписана у 2004 році. За 15 років цієї співпраці є певні напрацювання. Зокрема, завдяки дружнім стосункам кілька років нововолинські школярі відпочивають на Балтійському морі, обмінюються досвідом із своїми ровесниками з Польщі та Німеччини.

Віктор Сапожніков розповів про досягнення Нововолинська.

- Є програми, які ми успішно реалізовуємо, плани, над якими працюємо, є й проблеми,які намагаємося вирішувати, наприклад, у комунальній сфері, чи пов’язані з ремонтом доріг, - зауважив керівник міста. - Нам є на кого рівнятися. Наші друзі поляки займають четверте місце у європейській спільноті за темпами розвитку економіки. Хоча і у нас є чому повчитися і перейняти. Тішить те, що наші партнери з польського міста відзначають той факт, що Україна йде вперед.

Упродовж двох днів перебування у Нововолинську польська делегація відвідала об’єкти інфраструктури  міста, ознайомилася з діяльністю підприємств  «Кроноспан-УА», «БРВ-Україна», а також з будівництвом  шахти №10 «Нововолинська». Гості побували у Нововолинському ліцеї №1 та в центральній міській лікарні.

Делегація із Ярачево висловила своє захоплення перебуванням у Нововолинську.

Бургомістр цього міста та гміни Даріуш Стругала зазначив, що за період співпраці міста-побратими стали ближчими між собою. Із кожним роком вони бачать позитивні зрушення у Нововолинську, це дуже радує. Тішить й те, що, як висловився Даріуш Стругала, друзі наших друзів стають спільними друзями. Адже саме завдяки партнерській співпраці Нововолинська та Ярачево міста мають побратимські стосунки зі Стропковом (Словаччина), польським містом Білгораєм та чеським - Біліною, і вони є корисними для громад.

Аби перейняти досвід господарювання, уже в листопаді цього року відбудеться візит-відповідь депутатської делегації Нововолинської міської ради в Ярачево.

-Сподіваюся, що наша дружба ставатиме міцнішою. Ми відкриті до співпраці, є бажання розвивати стосунки, і ми бачимо у цьому результат, - підкреслив Віктор Сапожніков.

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії із ЗМІ та

зв’язків з громадськістю.

logo AUC