Про місто НОВИНИ МІСТА Подякували бібліотекарям

Подякували бібліотекарям

Створено: Понеділок, 30 вересня 2019, 18:25

Сьогодні, 30 вересня, 2019 року, своє професійне свято відзначають українські бібліотекарі. Це свято є виявом поваги до їхньої праці, а також визнання ролі книгозбірень, що стали однією із найважливіших складових інформаційної структури суспільства. Адже сучасна бібліотека – це храм духовності, відкритий кожному безмежний інформаційний світ.

Надзвичайно щира та затишна атмосфера панувала сьогодні у залі міського палацу культури, де зібралися працівники нововолинської централізованої бібліотечної системи, їхні партнери та активні читачі.

З професійним святом винуватців свята привітала керуюча справами міськвиконкому Вікторія Магдисюк.

-Нововолинська централізована бібліотечна система – одна із взірцевих у нашому місті, яка достойно тримає свій високий рівень, - наголосила Вікторія Анатоліївна.- Книгозбірні завжди були колискою духовності, історії народу і це підтвердив захід, який нещодавно пройшов у Нововолинську – перша книжкова толока «Нововолинськ читає».

Керуюча справами висловила щиру вдячність директору Нововолинської ЦБС Світлані Кухарук, усім бібліотекарям за ініціативність, творчий підхід до справи.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм вона вручила почесну грамоту виконавчого комітету міської ради завідувачці міської бібліотеки для дітей Валентині Ярмолюк.

IMG 2851 - копия

Слова вдячності бібліотекарям адресували начальник відділу культури Інна Левкова та її заступниця Олеся Сословська. Очільниця галузевого відділу відзначила, що у бібліотеках міста проходить понад трьох сотень заходів у рік, до яких долучається чимало підростаючого покоління, завдяки чому збагачується їхній інтелект та внутрішній світ пізнання книги.

Теплі слова вітань бібліотекарям звучали з вуст депутата обласної ради Алли Лісової, представників освітніх установ, Нововолинського бюро правової допомоги та вдячних читачів.

У день професійного свята у нововолинських бібліотеках проходить День відкритих дверей. Світлана Кухарук подякувала своїм колегам за невтомну працю, а також усім, хто співпрацює та підтримує дружні стосунки з бібліотекарями.

Святкового настрою присутнім додали пісенні виступи юних нововолинських талантів.

Більше фото на https://www.facebook.com/novovolynskmvk

Відділ з питань внутрішньої політики,
взаємодії із ЗМІ та зв’язків з громадськістю.

logo AUC

20190905133929-9814