Про місто НОВИНИ МІСТА У 58 осіб виявили підвищений артеріальний тиск

У 58 осіб виявили підвищений артеріальний тиск

Створено: Понеділок, 30 вересня 2019, 13:41

thumb 327686 news m copy

У Нововолинську під час проведення благодійної акції з безплатного вимірювання артеріального тиску 314 осіб виявили бажання дізнатися більше про свій стан здоров’я. З них вперше діагностували підвищений артеріальний тиск у 58 осіб.

Нагадаємо, у рамках відзначення Всесвітнього Дня серця, з метою профілактичної роботи серед населення щодо попередження серцево-судинних захворювань та пропаганди здорового способу життя, 27 вересня працювали тимчасові пункти у громадських місцях, зокрема, у магазинах «Для Вас», що на 15-мікрорайоні та у смт. Благодатне, а також у супермаркетах міста «Вопак» та «Наш КРАЙ».

Усі бажаючі також мали можливість на місці зробити аналіз крові на рівень цукру. Із 152 осіб у 32 він був підвищеним. Майже у 25 % осіб від загальної кількості людей, котрі здали аналіз на холестерин, його показник був вище норми. Для подальшого обстеження пацієнтів направили до сімейного лікаря.

-Такі акції є досить важливими, аби звернути увагу людей на актуальну проблему серцево-судинних захворювань. Адже у випадку виявлення порушень, якщо людина вчасно звернеться до сімейного лікаря для дообстеження і розпочне отримувати відповідне лікування, то це фактично є попередження ранніх інфарктів та інсультів, а, отже, врятоване чиєсь життя, -каже головний лікар НКП «Нововолинський центр первинної медико-санітарної допомоги Ольга Попіка.

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії із

зв’язків з громадськістю.

logo AUC