Про місто НОВИНИ МІСТА Два спортивні майданчики відкрили у Нововолинську

Два спортивні майданчики відкрили у Нововолинську

Створено: П'ятниця, 27 вересня 2019, 19:14

Сьогодні, 27 вересня, на 15 -ому мікрорайоні та на  вул. Сірка   урочисто відкрили два нові  мультифункціональні спортивні майданчики. На ці об’єкти  виділено по 800 тисяч гривень з державного бюджету.

Будівництво  спортивних майданчиків  у цих районах ініціювали  мешканці прилеглих територій. У залученні коштів   посприяв народний депутат України Ігор Гузь.  Міська рада розробляла  проект, а будівельні роботи   виконувало ПП «МП Сантехмонтаж».

Незважаючи на непорозуміння , які виникли до фірми-підрядника на початку будівництва,   у кінцевому варіанті результатом  усі задоволені. Відтепер на сучасному полі зі штучним покриттям можна займатися грою у баскетбол та футбол, а також проводити інші спортивні змагання. Окрім цього, зроблено  благоустрій території навколо майданчиків.

З приємною подією  мешканців   та  юних спортсменів привітали  перший заступник міського голови, секретар ради Андрій Сторонський, помічник народного депутата України Ігоря Гузя Андрій Бокоч, директор ПП «МП Сантехмонтаж» Анатолій Коптюк.

Андрій Сторонський  висловив сподівання, що відкриття спортивних майданчиків дозволить молоді активніше долучатися до спорту, а також допомагатиме юним спортсменам у професійному зростанні та сприятиме зміцненню їхнього здоров’я.

-Це значить, що ми на правильному шляху, адже на спортивних об’єктах, які з’являються у місті, завжди багато дітей та молоді. У Нововолинську чимало робимо для розвитку спорту.- Зокрема, чотири року тому  на території школи №1  спорудили  сучасний спортивний комплекс.  Після цього облаштували футбольне поле зі штучним покриттям біля Будинку спорту та  у  цій спортивній  установі обладнали борцівський зал,  здійснили реконструкцію легкоатлетичного залу у дитячо-юнацькій спортивній школі. Нещодавно відкрили два сучасні тенісні корти. Ведеться реконструкція спортивного стадіону.

Після урочистого перерізання стрічки Андрій Миронович вручив ключі від нових майданчиків дбайливими  господарями, доглядатимуть ці спортивні об’єкти  і берегтимуть їх.

Після завершення офіційної частини штучне поле випробували  школярі. Там відбулися перші змагання. На 15 -ому мікрорайоні  - зі стрітболу, а на вулиці Сірка юні футболісти  зіграли товариську гру

Варто зауважити, дотепер повністю не розрахувалися з виконавцем за будівельні роботи. Винні більше мільйона гривень. Тому,як зазначив  Андрій Сторонський, звертатимуться до нардепа, щоб розблокувати оплату за ці майданчики.

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії із ЗМІ та зв’язків з громадськістю.

logo AUC