На сайті 40 гостей та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Пошукачам роботи розповіли про шляхи реалізації права на працю

Пошукачам роботи розповіли про шляхи реалізації права на працю

Створено: П'ятниця, 30 серпня 2019, 15:35
Перегляди: 166
Поділитися

      іваптпа

     Днями в приміщенні Нововолинської міської філії Волинського обласного центру зайнятості спільно із представником Нововолинського бюро правової допомоги відбувся семінар для безробітних.

     Фахівець Нововолинського бюро правової допомоги Володимир-Волинського міського центру безоплатної вторинної правової допомоги Тамара Нич, ознайомила пошукачів роботи з чинним законодавством про працю, шляхами реалізації права на працю та гарантіями працівників, які влаштовуються на роботу. Звернула увагу на переваги офіційного працевлаштування та застерегла від проявів шахрайства під час пошуку роботи.

Фахівець з профорієнтації Нововолинської міської філії Волинського обласного центру зайнятості ознайомила присутніх з актуальними вакансіями міста та області, потребу підприємств, установ, організацій у кваліфікованих кадрах, вимогах до професій, які користуються попитом на ринку праці.

Семінар розкрив важливі питання сьогодення щодо офіційного працевлаштування, набуття соціальних гарантій та захищеності у сфері зайнятості населення.

Провідний фахівець з профорієнтації

відділу активної підтримки безробітних                           Наталія Кардаш

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

img-accessable-drugs-logo-1

petition

pet2

01

 logo AUC

  20190905133929-9814

portalogo copy

vlada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

X7-Energoefektyvnist-001

president1

kabmin1

 verhovna-rada1