Про місто НОВИНИ МІСТА Міська рада шукає житло для сироти

Міська рада шукає житло для сироти

Створено: П'ятниця, 30 серпня 2019, 13:07

original-photo copy copy

Вже кілька років міська рада купує житло для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування за кошти, які виділяє держава та на умовах співфінансування з обласного та міського бюджетів.

Цьогоріч також є можливість вирішити квартирне питання для дитини-сироти, яка перебуває на житловому обліку, за рахунок обласної цільової субвенції  та коштів міського бюджету.

У виконавчому комітеті міськради розпочато прийом пропозицій від власників нерухомості, які бажають її продати. Пропозиції приймаються у службі у справах дітей міськвиконкому, або за телефоном 33002.

Із 2012 року у Нововолинську діє Програма забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа.

Для забезпечення житлових прав дітей-сиріт упродовж семи років освоєно більше двох мільйонів гривень, з них – майже мільйон - це кошти міського бюджету. Як результат, придбано соціальне житло для 9 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа.

Крім того, щорічно з міського бюджету виділяються кошти на придбання матеріалів для поточного ремонту квартир сиротам. Так, протягом 2012-2018 років для 34 дітей цієї категорії придбано будівельні матеріали для проведення поточних ремонтів житла на загальну суму більш як на 190 тисяч гривень.

До слова. Станом на 30.08.2019 року на обліку служби у справах дітей міськвиконкому перебуває 102 дитини-сироти та позбавлених батьківського піклування.На соціально квартирному обліку перебуває 9 таких дітей.

logo AUC