Про місто НОВИНИ МІСТА Оголошено конкурс на заміщення вакантної посади

Оголошено конкурс на заміщення вакантної посади

Створено: Вівторок, 27 серпня 2019, 16:29

0796e0a7af06b2273ae0bf3b1f130430 copy copy copy

Виконавчий комітет Нововолинської міської ради оголошує місячний конкурс на заміщення однієї вакантної посади головного спеціаліста відділу будівництва, комунального господарства і газифікації виконавчого комітету міської ради.

Вимоги до претендентів:

- освіта в галузі знань «Управління та адміністрування», за спеціальностями бухгалтерський облік, облік і аудит, фінанси, менеджмент за рівнем вищої освіти спеціаліста, магістра; стаж роботи за фахом у державній службі (службі в органах місцевого самоврядування) не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років; вільне володіння державною мовою; знання основних принципів роботи комп’ютера та відповідних програмних засобів; знання бюджетної бухгалтерії.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається відділом кадрової роботи та з питань запобігання і виявлення корупції виконавчого комітету.

Документи на конкурс: заява про участь у конкурсі, декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік у порядку, передбаченому Законом України "Про запобігання корупції", копія паспорта, копія РНОКПП, копія документів про освіту, заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками, дві фотокартки розміром 4х6 см, копія військового квитка приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу в кабінеті № 302 за адресою: м. Нововолинськ, пр. Дружби, 27. Телефон для довідок 3-14-32.

logo AUC

20190905133929-9814