Про місто НОВИНИ МІСТА Делегації із партнеських міст завітали до Нововолинська

Делегації із партнеських міст завітали до Нововолинська

Створено: Субота, 24 серпня 2019, 17:38

Шість делегацій з партнерських міст - побратимів завітали до Нововолинська з нагоди Дня Незалежності та Дня міста. Серед них: представники з Баранович (Білорусь), Кельме (Литва), Стропков (Словаччина),   Біліна (Чехія) та з двох польських міст - гміни Ярачево та Білгорая.У міському Палаці культури відбулася офіційна зустріч гостей.

Делегації урочисто зустрів народний аматорський естрадний оркестр, який подарував їм свої музичні вітання.

Міський голова Віктор Сапожніков привітав гостей у Нововолинську, розповів про останні  досягнення рідного міста.

З нагоди цієї зустрічі та за багаторічну спільну працю міський голова вручив нагрудний знак «За партнерство і співпрацю» представникам двох польських міст Даріушу Стругалі (м. Ярачево) та Міхалу Децу (м. Білгорая), які впродовж багатьох років у складі офіційної делегації відвідують Нововолинськ. З цими польськими містами   партнерські стосунки тривають десятки років.

Бургомістр Ярачева Даріуш Стругала нагородив заступника міського голови Володимира Рожелюка відзнакою «За особливі заслуги» , ідзначивши його внесок у спільну роботу.

Віктор Сапожніков та представники делегацій висловили впевненість на подальшу співпрацю, яка буде корисною усім містам.

Насамкінець традиційно делегації обмінялися подарунками, пам’ятними сувенірами й побажаннями миру і добра.

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії

із ЗМІ та зв"язків з громадськістю.

logo AUC