Про місто НОВИНИ МІСТА Два тенісні корти відкрили у Нововолинську

Два тенісні корти відкрили у Нововолинську

Створено: П'ятниця, 23 серпня 2019, 17:55

Приємний подарунок любителям тенісу зробили у Нововолинську до Дня міста. 23-го серпня біля стадіону СОКу “Шахтар” відбулося офіційне відкриття двох тенісних кортів.

На офіційну церемонію завітали представники міської влади, Федерації легкої атлетики України, підрядної організації, яка виконувала усі будівельні роботи, спортивна громадськість міста, люди, які доклали чимало зусиль для здійснення мрії любителів цього виду спорту.

-Перший тенісний корт було побудовано у місті Нововолинську у 1986 році. Клуб «ПРОСТОКОРТ» працював у місті з 2000 до 2017 року. А у 2017 році тренери Глинь Борис Романович, Михальова Анна Євгеніївна, Приходько Станіслав Станіславович, для яких теніс став справою усього свого життя, заснували громадську організацію «Тенісний клуб «Челендж», який на даний час відвідує 50 учасників. З кожним роком число бажаючих займатись цим видом спорту зростає, тому виникла необхідність збудувати нові сучасні тенісні корти, - розповіла начальник у справах молоді та спорту Тетяна Супрунюк.

Міський голова Віктор Сапожніков зазначив, що міська влада останні роки докладає чимало зусиль для розвитку спортивної інфраструктури.

- У місті постійно реалізовуються нові спортивні проекти, в усіх мікрорайонах відкриваються спортивні майданчики. Десяток років я мріяв, щоб у Нововолинську були такі сучасні тенісні корти. Плануємо ще зробити навіси, поставити сидіння, - зазначив Віктор Сапожніков і висловив сподівання, що вдасться збудувати ще й третій тенісний корт, а це дасть можливість проводити у нашому місті змагання всеукраїнського рівня.

Символічну червону стрічку Віктор Сапожніков перерізав разом з головою Федерації тенісу Волині В’ячеславом Сусалєвим.

Першими випробували корти юні тенісисти. Упродовж трьох днів тут проходитимуть турніри серед аматорів.

IMG 1457 copyВідділ з питань внутрішньої політики,

взаємодії із ЗМІ та зв"язків з громадськістю.

Більше фото https://www.facebook.com/novovolynskmvk

logo AUC