Про місто НОВИНИ МІСТА Привітали ветерана шахтарської праці Володимира Сівака

Привітали ветерана шахтарської праці Володимира Сівака

Створено: П'ятниця, 23 серпня 2019, 17:05

У переддень відзначення 69-ї річниці з дня заснування Нововолинська та Дня шахтаря перший заступник міського голови, секретар ради Андрій Сторонський та голова Волинської територіальної організації профспілки працівників вугільної промисловості Юрій Калістратов з квітами та подарунками завітали до Почесного громадянина міста, ветерана шахтарської праці Володимира Яковича Сівака.

Гірничій справі Володимир Якович віддав чимало своїх літ свого життя. Він прибув у молоде місто на Волині у 50-х роках, коли лишень розбудовували його і розвідували тутешні поклади вугілля. Трудився на нововолинських шахтах №3 та №9. Працював робітником очисного вибою, а згодом бригадиром. Керував комплексною бригадою із 46 чоловік, яка досягала високих результатів.
Володимир Якович удостоєний звання Героя соціалістичної праці та нагороджений знаком «Шахтарська слава» трьох ступенів .
У червні цього року йому виповнилося 89 років.

З нагоди Дня міста і Дня шахтаря Андрій Сторонський вручив ветерану подяку міського голови за вагомий внесок у розвиток вугільної галузі волинського краю.

Відділ з питань внутрішньої політики,
взаємодії із ЗМІ та зв’язків з громадськістю.

logo AUC