Про місто НОВИНИ МІСТА У Нововолинську відбувся велопробіг у вишиванках

У Нововолинську відбувся велопробіг у вишиванках

Створено: П'ятниця, 23 серпня 2019, 16:20

Майже півтори сотні велосипедистів у вишиванках взяли участь у святковому велопробізі, який приурочили в Нововолинську до Дня Державного Прапора України.

За словами начальниці відділу у справах молоді та спорту Тетяни Супрунюк, традиційний велопробіг є популяризацією спорту та пропагуванням здорового способу життя.

Серед учасників велопробігу були дорослі й діти. Аби взяти участь у акції, приїхали й сім'ями.

На початку з учасниками провели інструктаж щодо правил безпеки та дорожнього руху. Велосипедисти отримали велосипедні шоломи та світловідбивні браслети від спонсора заходу “Кроноспан УА”.

Учасники стартували на площі В’ячеслава Чорновола.
І у супроводі поліції святкова колона велосипедистів визначеним маршрутом рушила вулицями міста і фінішувала на Майдані Незалежності.

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії із ЗМІ та зв"язків з громадськістю.

Фоторепортаж на сторінці https://www.facebook.com/novovolynskmvk

logo AUC