Про місто НОВИНИ МІСТА У Нововолинську вшанували Державний Прапор України

У Нововолинську вшанували Державний Прапор України

Створено: П'ятниця, 23 серпня 2019, 15:37

Історично склалося так, що у переддень святкування Незалежності нашої держави ми відзначаємо не менш важливу дату – День Державного Прапора України. Це свято єдності, сили, мужності та незламності українського духу.

Офіційна церемонія вшанування Українського стягу відбулася у Нововолинську. На площі В’ячеслава Чорновола зібралися представники міської влади, установ та організацій, громадських об’єднань, молодь міста. Чимало нововолинців прийшли у вишиванках.

Представники Нововолинської філії Союзу Українок, яку очолює завідувачка дошкільним навчальним закладом №6 Надія Бєльська, розгорнули велике полотнище Прапора України.

Урочистості розпочалися танцювальним флешмобом.

Зі святом присутніх привітав міський голова Віктор Сапожніков.

- Український прапор був свідком найвеличніших історичних подій становлення нашої держави. Під його знаменом ми йшли до проголошення самостійної Української держави, під ним йдемо сьогодні до перемоги. Адже боротьба за волю нашого народу триває і досі. Натхненні кольорами українського стягу, тисячі українських патріотів нині відстоюють суверенітет та територіальну цілісність на Сході України, - наголосив міський голова Віктор Сапожніков у своїй промові.

Двом юним нововолинцям – Дмитру Ковалю та Євгенію Лавренюку, яким сьогодні виповнилося 14 років, Віктор Сапожніков урочисто вручив паспорт громадянина України.

Святкову атмосферу доповнили музичні вітання артистів міського Палацу культури та зворушливе виконання вірша про Україну, який продекламувала вихованка дошкільного навчального закладу №4 Христина Німой.

Мить, коли звучить Гімн України та здіймається в вись Прапор України, сповнена піднесення і патріотизму, гордості за Батьківщину.

Здається, що кожен із присутніх на заході, закарбував у своїй душі частинку національного духу навколо символів, які уособлюють нашу державу.

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії
із ЗМІ та зв’язків з громадськістю.

Фоторепортаж  на сторінці https://www.facebook.com/novovolynskmvk

logo AUC