Про місто НОВИНИ МІСТА Міський голова проінспектував виконання ремонтних робіт у міському палаці культури

Створено: Понеділок, 19 серпня 2019, 11:53

Нижній зал фоє міського палацу культури набув сучасного вигляду. У травні тут розпочали ремонтні роботи. Замінено вікна, двері, покладена плитка, зроблені стіни з використанням новітніх технологій, а також і вхідні сходи. На це витрачено майже півтора мільйона бюджетних коштів

Виконання заходів проінспектували сьогодні міський голова Віктор Сапожніков та його перший заступник, секретар ради Андрій Сторонський.

-Місто наближається до свого 70-ліття, яке відзначатимемо наступного року. Міський палац – це храм культури, де проходить чимало різноманітних заходів. Після ремонту, сьогодні вже заходиш у світле приміщення. Це буде приємно як для мешканців і гостей міста, так і для глядачів та артистів,- ділиться враженнями Віктор Сапожніков.

Керівник міста зазначає, що оновлення палацу культури потрібно продовжувати. Він задоволений, що минулого року проведено ремонт малого залу. Зараз перетягують стільці на балконі у великому залі.

Віктор Борисович відзначив важливим той факт, що є підтримка та розуміння депутатів.

Сьогодні міський голова також зустрівся із будівельниками. Оглянув міський стадіон, де теж ведуться ремонтні роботи. Наразі завершується реконструкція правої сторони глядацьких секторів, коли заходиш у стадіон, а будуть оновлені ще 8. На день міста відбудеться відкриття двох тенісних кортів з твердим покриттям.

-     Молоді це подобається. Громаді теж. Треба йти вперед. Мені, як міському голові, приємно, що вдається зробити кращим наше місто, - каже Віктор Сапожніков.

Відділ з питань внутрішньої політики,

взаємодії із ЗМІ та зв"язків з громадськістю.

logo AUC