На сайті один гість та відсутні користувачі

heder

Про місто НОВИНИ МІСТА Відбулося засідання обласної міжвідомчої комісії на базі табору "Прикордонник"

Відбулося засідання обласної міжвідомчої комісії на базі табору "Прикордонник"

Створено: Середа, 07 серпня 2019, 17:53

IMG 2115-696x464

Сьогодні на базі позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Прикордонник» відбулося засідання обласної міжвідомчої комісії.У ньому взяли участь начальник департаменту соціального захисту населення Волинської облдержадміністрації Оксана Гобод, заступник міського голови Олександр Громик, представники Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області, управлінь Держпродспоживслужби та Держпраці у Волинській області, керівники управління освіти, відділу у справах молоді та спорту, соціального захисту населення Нововолинського міськвиконкому, представники галузевих відділів Володимир-Волинської міської ради, Зимнівської, Зарічанської, Оваднівської, Литовезької ОТГ.

Начальник відділу у справах молоді та спорту Тетяна Супрунюк поінформувала про стан оздоровлення дітей пільгових категорій та фінансове забезпечення оздоровчої кампанії 2019 року. Зокрема, вона повідомила, що цьогоріч з міського бюджету на підготовку до оздоровчої кампанії використано 1046,0 тис. грн., на її проведення - 1548,9 тис. грн., на придбання путівок для дітей, які потребують найбільшої соціальної уваги та підтримки, – 100,0 тис. грн. Також залучено 260,8 тис. грн додаткових коштів.

Тетяна Супрунюк підкреслила, що за кошти бюджету розвитку у табір «Прикордонник» придбано меблі на суму 300,0 тис. грн, завершено реконструкцію приміщення їдальні з надбудовою мансардового поверху та облаштування підсобних приміщень, облаштовано кімнати для обслуговуючого персоналу, що дало можливість під час кожної зміни оздоровити більшу кількість дітей.

Влітку у позаміському таборі оздоровлено 795 дітей, а у дев’яти таборах з денним перебуванням  - 1762 дитини. Загалом у Нововолинську вже оздоровили 2606 дітей, що становить 42,7 % від загальної кількості дітей шкільного віку.

На засіданні акцентували увагу на оздоровленні дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, здійсненні контролю за станом пожежної безпеки в дитячих оздоровчих закладах та проведенні державного нагляду за станом безпеки перебування дітей у дитячих оздоровчих закладах.

Директор департаменту соціального захисту облдержадміністрації наголосила, що пріоритетними напрямками в оздоровленні дітей під час літньої кампанії мають бути безпека перебування дітей, забезпечення їх якісним харчуванням та змістовним відпочинком. Вона відзначила, що Нововолинськ за цими показниками – один із найкращих.

Гості оглянули територію закладу і склали гарне враження про належну організацію заходів у таборі «Прикордонник». Подякували за співпрацю та координацію роботи представникам усіх служб, задіяних до оздоровчого процесу.

Відділ з питань внутрішньої політики,

взаємодії із ЗМІ та зв’язків з громадськістю.

logo AUC