heder

Про місто НОВИНИ МІСТА 5 серпня на 5-ому, 6-ому та 15-ому мікрорайонах буде обмежено газопостачання

5 серпня на 5-ому, 6-ому та 15-ому мікрорайонах буде обмежено газопостачання

Створено: П'ятниця, 02 серпня 2019, 12:34

У зв’язку з проведенням робіт на газопроводі середнього тиску в понеділок, 5 серпня 2019 року, з 8.00 до 18.00 години буде обмежено газопостачання у помешканнях 5-ого, 6-ого та 15-ого мікрорайонів міста. З метою уникнення аварійної ситуації та нещасних випадків необхідно перекрити крани перед газовими приладами і не користуватися газом.

Заступник міського голови Володимир Рожелюк звернувся під час прес-конференції до жителів цих районів з розумінням віднестися до тимчасових незручностей.

- Цього дня проводитимуться планові роботи з газопостачання . Прохання з 8.00 год до 18.00 год не користуватися газовими приладами. Треба перевірити, чи не залишилися відкритими конфорки: на газових плитах, або на котлах на гарячу воду. Застерегти дітей, щоб не сталося біди. З газом жартувати не можна, - зауважив Володимир Дмитрович.

Заступник міського голови повідомив, що сьогодні зранку вже направлені телефонограми керівникам ОСББ, поставлено завдання керівникам житлово-комунальних компаній провести роз’яснювальну роботу з мешканцями, на кожному будинку вивісити оголошення.

Як зазначив фахівець з адміністративної діяльності Володимир-Волинського відділення АТ «Волиньгаз» Олег Галій перед тим, як почнуть відновлювати газопостачання, газовики проведуть поквартирний обхід. Для оперативного виконання робіт будуть залучені спеціалісти з Володимира-Волинського та Іванич.

Відділ з питань внутрішньої політики,

взаємодії із ЗМІ та зв’язків з громадськістю.

logo AUC