Про місто НОВИНИ МІСТА Нововолинськ отримав можливість модернізувати ЦНАП

Нововолинськ отримав можливість модернізувати ЦНАП

Створено: Четвер, 01 серпня 2019, 17:26

Нововолинський ЦНАП, який успішно працює у місті вже шість років, надає 149 адміністративних послуг. Цього року він став учасником четвертого раунду Програми«U-LEAD з Європою», що має на меті створення або модернізацію належних ЦНАП.

Програма «U-LEAD з Європою» – одна з найбільших програм міжнародної технічної допомоги для України з підтримки децентралізації.Вона фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею, Швецією. Програма спрямована на розширення можливостей місцевих громад для надання високоякісних адміністративних послуг для населення. До 2020 року в рамках Програми до 600 ЦНАП країни отримають підтримку у створенні та модернізації.

За результатами четвертого раунду уже відібрано 150 кандидатів. Зараз вони проходять етап визначення готовності.

З метою ознайомлення стану справ сьогодні до Нововолинська завітали регіональний координатор Програми Роман Матвійчук та регіональний спеціаліст Станіслав Ющик. Програма візиту передбачала  знайомство з роботою Нововолинського ЦНАПу, зустріч з керівництвом міської ради, представниками структурних підрозділів міськвиконкому. Також обговорили подальші кроки для впровадження проекту в Нововолинському ЦНАПі. Зокрема, від експертів прозвучала рекомендація розширити спектр послуг для відвідувачів. Йдеться про запровадження соціальних функцій, а саме: призначення субсидій та інших видів державної допомоги та створення територіального підрозділу ЦНАПу в Благодатному.

Як підкреслив Роман Матвійчук, найважливіше під час роботи ЦНАПу – зручність його відвідування, увага до клієнта і можливість отримати максимально широкий набір адміністративних послуг в одному місці.

-Нововолинський ЦНАП – серед найкращих в області. Ми були одними із першовідкривачів в цьому питанні і нам вдалося втримати цю марку і надалі. Зараз ми маємо можливість покращити й розширити спектр послуг нашого ЦНАПу й оновити його роботу, – наголосила керуюча справами міськвиконкому  Вікторія Анатоліївна.

Відділ з питань внутрішньої політики,

взаємодії із ЗМІ та зв"язків з громадськістю.

logo AUC

20190905133929-9814